Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne yapıyorsam maviş takım için

Menüm Elhan kaptanım Zayif bir Dombili kaptanım Cordelia kaptanım adimim şuan için yok ama senin olmadığın bir liste düşünemedim
Sabah kefir chia
Saat 10.30 soğanlı peynirli yumurta 1 dlm ekmek 2 dlm domates 1dlm turp yarım çay kaşığı kadar bal kaymak karışımı
14de hurma(meyve) küçük boy muz yarım elma 1 YK Yulaf ezme 1 SB yakin süt bizzz
Ara 1 pankek çocuklara yaptım şeker oranına baktım sadece oran kontrolü kadar büyük değil 1 hurma 1 sade kahve
Akşam yeşil mercimek haşlıyorum üstüne salata yapacağım
Su sabah içtiğim 1 lt

Afiyetler olsun leylam tahinli pideyi ve tahinli simiti bende çok severim

Geçmiş olsun eline aloe vera li krem varsa sür hemen yanmasını alır hemde çabuk iyileşir

Siparislemi oluyor cinsiyet
İlk oğluma hamileyken hep duamdi ilk iki çocuğum oğlan olsun. Dışarıya ihtiyaç olmasın birbirlerine omuz olsunlar diye. 3. Kız olsun derleyip toplasın. Ailenin çatısı olsun istemiştim. Hani kabul olmuş duam bu benim ben öyle inanıyorum. O yüzden 3. Kız dedim
Ama mevcut durumlar burada final yaptırdı
Eve Pakize aldık kızımız olsun diye

Hayatım benim şimdi doğum günüm bugün annemlerde il dışından gelip sürpriz yapmışlar biraz doğum günü masası kuruldu neyse günahlarımı dökeyim
Sabah
Yarım tahanlı poğaça
Sucuklu yumurta
Kaymak bal bir dilim tbe
Ara
Cappucıno
Ara bir dilim cheescake dört beş parça cips
Akşam henüz yemedim ama düşünmüyorum da yemeyi yersem söylerim

Mutlu sağlıklı yaşların olsun canım

Menümü yazayım
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
İki kk peynir
Beş tane zeytin
Közlenmiş sarı yeşil ve kırmızı kapya biber
İki dilim yulaflı ekmek
Şekersiz çay

Öğle
Beş tane et köfte
Salata
İki dilim yulaflı ekmek

Ara
Bir elma üzerine tarçın
Dört kaşık manda yoğurdu

Akşam
Dört tane et köfte
Salata
İki yemek kaşığı siyah pirinç pilavı

Ara yarım dilim armut
8 tane fındık
Dört kaşık yoğurt

Su 3 litre spor yarım saat tempolu yürüyüş ve 3114 adım

Elhan Cordelia Ceeeeeeeeeeee

Doğum günün kutlu olsun canım çok yememişsin aslında

Hangi şehirde yaşıyorsun canım sen

İyi ki doğmuşsun canım Sağlıklı mutlu huzurlu ailen ile birlikte güzel yıllarınız olsun inşallah Senin bugün doğum günün ve bana bugün laf düşmez afiyet bal olsun yediklerin Yarın karışırım ama

İyi ki dogdun

Afiyet olsun canım Her zaman menülerini beğeniyorum yine çok güzel menün Siyah pirinç pilavını merak ettim basmati gibi birşey mi daha önce hiç görmedim merakıma soruyorum

Adı pakize mi oldu yoksa

sara_28 buldum canım pirinci baya faydalıymış
Google bilgi
Siyah pirinç iyi bir lif kaynağı olarak kabul edilir. Düşük lipit içeriğine sahiptir. Aynı zamanda ana bileşeni nişasta olmasına rağmen, siyah pirinç tanelerinde protein de bulunur. Daha yüksek lizin ve kükürtlü amino asit içerdiği için buğday ve mısırdan daha dengeli bir amino asit bileşimi görülür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…