Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün gelmezse yarın bekledim de gelmedin eserinden paylaşımlar yapacağım

bizde tefalin tost makinesi var çok memnunuz. tavsiye ederim canım. ama şu an fiyat bilmiyorum çok artmış olabilir. bir de karaca ve philipsin güzel oluyor makinaları.

dur daha yapmadım yapınca atarım

Günde iki öğünle başladım sonra bir öğünü sadece meyveye cektim sonra tek öğün yedim hangi öğün en çok acıkıyorsan o öğünü seç ben akşamı sectim hem evdeki tek öğünümuzu bozmamış oldum hemde tek öğün yedim gün için ağzını hiç boş bırakmadım
Dukan birası
Yeşil cay
Beyaz cay
Probiyotik cay
Filtre kahve Türk kahvesi
2 Lt su
Aklıma yemek gelmedi hiç
Bu sayede o tek öğünde her istediğimi yersem hamburger pizza falan kilom ayn kaldı sağlıklı yersem kilo verdim sonra haftada bir uzun oruç yaptım 36 -48-56-72 saat gib ayda bir 72 saat yapıyorum

Ocak üstü kullanıyorum cookkk memnunum
hemen bi bakayım bu modellere canım çok sağolasın. tost makinesini kendime değil de anneme alacağız. aslında annemin tost makinesiyle pek işi yoktur da bekar erkek kardeşim anneme hediye tost makinesi alalım diye tutturdu kendi sabahları tost yapmak için istiyor muhtemelen. orta halli bişey bakıyoruz o yüzden. Mthn83 sen sanki tost makinesi alacağım gibi bişey yazmıştın ben ondan tost makinesi de sordum. başkasıyla mı karıştırdım yoksa?

Onu sevmedim canım bendeki çalışıyor ama teflonu kalktı. Bı sure yağlı kağıt kullandım ama onu da sadece ben takip ettim
Canım taşhan marka var bende. Granit asla yapışmıyor kolayca yıkanıyor. Mükemmel bir şey tost makinesi cok gereksiz inan.

Eklentiler

• Screenshot_20240218_172448_Trendyol.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 42
Demek ben ondan yavaş veriyorum
Ben ilk aşık oldugumda durdugum yerde eriyordum
Sonra alışkanlık oldu. Aşk sevgi saygiya kendinden olmasına dönüşünce giden eski dostlar geri döndü
Elin adamını kabul edip bizden vazgeçme dediler. Bende hepsini bağrıma bastım
Çok kıskandim şiirler şarkılar
patimsilizm canısı dip köşe temizliğe mi girdin gelmez oldun

Evet evet ben alicam canım halkın nabzını tutayım dedim ondan sordum gruba. Sadece ufak tost makinesi mi yoksa izgara olanlardan mi istiyorsun 700 TL ye bile var mesela
Benim önceki fakirdi güzel yapıyordu ama çok hafifdi ekmeği ezmeye gücü yetmiyordu. Ama tavuk pirzola yapıyordum baharatlayip mangal gibi oluyordu hoşuma gidiyordu mesela

Bende cok severim cicekli böcekli English home hep oyleydi doldurmustum marul dürüm ben yapiyordum sayfamizda da paylasmistim iste siz yapin benim mideye dokunuyor bütün marul

Evet canim ayyynen oyle yaptim koltuklari falan buharlayup supurdum annem mutlu oldu,kardesim geldi Bursadan koltugun ustune cantasini koydu diyo koyma oraya kizim yeni temizledişimdi kendimi de yikadim kahvemi iciyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…