Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrik ederim canım. Son kullanma tarihi geçenleri tutmayacaksın. Hayırlı olsun.
Ben hiç omad düşğnmemiştim ama ne zamandır yerimde sayıyorum. 72 yim. Öneriyor musun? Neler yapıyorsun.
Not :ben de yedikçe yerim porsiyonlarım büyük ama şu ara 2 öğünde zorlanmıyorum şükür .

Ya akşama eşim yemek yapacak. Yemesek sıkıntı yesem sıkıntı. Yemeyince adam küsüyor beğenmediğimi düşünüyor. Açıklama yapıyorum bir günde boz ne olacak diyor.

Afiyet olsun canım daha önce yazdım mı hatırlamıyorum ama bende çok seviyorum marul dürümü

Canım Philips aldım
Henüz kurulum olmadı. Benzer özellikte roborock(19000) Philips(beyazi15000+2300tl sigorta yaptırdım )ve xomia(mi) nin (14000)baktım
Özellikleri aynı nette yorumlarda benzer. Şans işi yani. Bunun tek avantajı şarjı uzun dayanıyor. Bide vatanda migros anlaşması varmış 1500 TL hediye çeki verdi.
Tost makinesi nasıl bişey ufakmi yoksa ızgara olarak da kullanmayı dusunuyormusun
Kullananlardan tavsiye alalım

Ya akşama eşim yemek yapacak. Yemesek sıkıntı yesem sıkıntı. Yemeyince adam küsüyor beğenmediğimi düşünüyor. Açıklama yapıyorum bir günde boz ne olacak diyor.
Hımm ye o zaman aşk var içinde o bütün sporlardan hızlı erir. İnsan aşıkken metabolizmasi daha hızlı çalışıyor. 10 adımın 10 dk koşu gibi oluyor. Afiyet olsun canım

Ocak üstü kullanıyorum cookkk memnunum

Az once cok şahane bir kahvaltı yaptım.
Nedir kahvaltı
2 kaşık yoğurt
3 tane hurma.
Hurma diyeti aşırı iyi bence
Aynen öyle kaptanım teşekkür ederim
Motivasyon etmen çok güzel seninle elektriğimiz tuttu sanki ne dersin
Evet hemde nasıl
Gözün devamlı üstümüzde bakkkkk
anladın sen onu
Bana da sarılın benim eşim de Uşakta okudu. Ordan dalayım mevzuya
Sarılırım tabiiiii
Banada banada benimde ilk okul arkadaşımın sevgilisi uşak da okumuştu galiba sanırsam herhalde
Sarılalım sıkı sıkı
dünkü çılgınlıktan sonra bugün yola devam kaptanım
Sen bi tanesin zatennnnunsuz kurabiyeleri yaptın mı Tarif istiyorum
Hiç görmedi ki
Manolyacım bize hiç bakmıyorsun Sonra beni niye takıma almadınız diye trip atıyorsun ama kuşummm(belki etkili olur )
Koklamaya kıyamam benim güzel manolyaaaaaam

Uzun yıllar bekledim
Hakikat oldu rüya
Uzun yıllar bekledim
Hakikat oldu rüya
Koklamaya kıyamam benim güzel Manolya'm
Koklamaya kıyamam benim güzel Manolya'm

Manolya seni bekliyoruz

Geçmiş olsun canım

İyi yapmışsın darısı başıma

Lotus1234

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…