Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tombişimin güzelliğini göstermeden edemedim
Ah bir müddet kedi göresim yok.
Bizim bahçede doğmuş büyümüş bir erkek kedimiz vardı. Kaç gündür gelmiyordu mesaisi vardı zaar. Neyse geldi bu zaten zayıflamış aç bi ilaç. Ayırdığım kemikleri verdim . Ertesi gün birşey vermedim maması bitmişti. Etrafımda dolanırken birden ayağıma saldırdı eşşşşek. Kovaladım gitti. Geldikçe kovuyorum. Mama falan yok artık aramızdaki herşey bitti.
Önce de seveyim diye elimi uzattım tırmalamıştı. Bir kere daha ayağıma saldırmış ama kanatmamıştı. Bu sefer bitti. Nankör.

Kankişim kerevizin yapraklarını yiyemiyorum kokusuna dayanamıyorum. Pazarciya kes dedigimde şaşırıyor. (Evde bir sürü çöp olmasın diye ) Sevenleri de hayranlıkla karşılıyorum tabi ki. Keşke ben de yiyebilsem

Kahve mi yandaki
Sabahları kan ilacı aldığım için kahve içemiyorum. Oysa sabah aç karnına iyi oluyor
evet badem sütlü filtre kahve. normalde kahveci bi insan değilim ne türk kahvesi ne filtre kahve içmem ama listemde vardı değişiklik olsun dedim. iyi oluyo cidden sanki tok tutuyor gibi geldi bana.
Afiyet olsun tatlım. Tabaklari özenle hazırladığımız gibi özenle de yazmaliyiz.
Leyla'nın dürümleri de çok güzel.
dünü ve bugünü detaylı yazıcam ablacım akşam günü kapatayımda.
valla bizim zamanımızda tabaklar çiçekli böcekli rengarenkti çeyize öyle almıştık. şimdi herşey çok sadeleşti. sadeliği severim ama arada çiçekli şeyler de olmalı :) o şarkıyı da çok seviyorum bu arada. nisan mayıs aylarında çok dinlerim :)
Leylam ben marulla çok güzel dürümler yaparım denemediysen tavsiye ederim ekmeği hiç aratmıyor
marul dürüm çok güzel cidden ben de kahvaltıda haşlama yumurta ve peyniri marula dürüm yapıyorum akşam yemeğinde de tavuk soteyi dürümlüyorum çok güzel oluyor. onu da burdan öğrendim belki sen yazmışsındır

Aman Yarabbi ben yolda o kokuyu hissettikçe bugün kereviz yapmalıyım diye düşünüyorum ya hayret. niden nasıl hangi hakla!!!

Geçmiş olsun canım. Mart ayı yaklaştı kızan olmuş sanırım. Bu dönem agresiflik oluyor Kızma yine de . Bilinçli yapmamıştır hep hormonlardan.

Geçmiş olsun canım. Mart ayı yaklaştı kızan olmuş sanırım. Bu dönem agresiflik oluyor Kızma yine de . Bilinçli yapmamıştır hep hormonlardan.
Ne hormonmuş be !zaten kaç gündür yok . Oralarda Attı bu hormon mormon kalmadı abla. Aksiliğinden. Daha önce de yapmıştı benzer şeyler

Di mi :) bence de çok emek veriyorlar sağolsunlar

Ben okurken karıştırıyorum kaptanım, sen yine iyisin
Beni unutmak kolay değil

Yeni hayatında mutluluklar dilerim canım

Geçmiş olsun benimkiler eğer veterinere götüreceksek kaçmaya çalışırken yanlışlıkla çizerlerse çizerler yoksa tırnak nedir bilmezler. Belki kavga etmiştir arkadaşlarıyla belki şiddet görmüştür de başkasından ondan yapmıştır.

çok geçmiş olsun canım aşılı mıydı? acilde bi tetenoz vurdur kendine istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…