Popüler Konu LenaG ile MasterFit

17 şubat cumartesi

12:00
Yarım ayva, 1 küçük muz, bir avuç nar
Yoğurda katıp yedim

18:00
Bikaç lahana sarması(+5)
1 kaşık pirinç pilavı
Et sote, soğan salatası
1 etli içli köfte

1 kaşık helva, biraz cips

1 lt su
4 kupa çay
5 kahve ( büyüklü küçüklü)

Elhan Zayif bir Dombili

5.904 adım 590 puan
Cordelia

Dün oğlanlarla ikeaya gittik, ordan kızıma geçtik, torunun doğum günü için
Kızımda kaldım, , bugünde bebek mevlidi var, akşamda arkadaşa davetliyiz, kahvaltıyı şutladım, gelen tabaklara bakacağım

Katı kuralım yoksa bende dayanamayabiliyorum
Bide ben tadına bakıp bırakıyım yapamıyorum, tadına bakarsam arkası geliyor, hiç ağzıma almazsam dayanabiliyorum
evet benzer şeyler işte. o ayarlamayı yapamıyoruz. sorun da tam bu. hiç almazsak, yapmazsak, ağzımızı sürmezsek tamam yoksa yiyeceğe teslim oluyoruz

Nice güzel yaşları olsun. İyi gezmeler

O zaman hiç almayacaksın canım hem cebine hem sağlığına yazık

Birde travmanın yokluk yada varlıkla ilgisi yoktur belki içindeki bir boşluğu yemekle doldurmak istiyorsundur bide bu pencereden düşün
evet işte bunların üzerine eğileceğim

Cumartesi menüsünün hakkı verilmiş.
Fezomun değil de başka birinin menüsü gibi hissettim. Uzun zamandır böyle çeşit görmediğim için sanırım.
Afiyet olsun kırmızı kedicik. Mevlitte de elini korkak alıştırma

Valla ellerinize emeğinize sağlık çok emek veriyorsunuz hem sen hem Cordelia ve @Mthn83
Tatlışım asla şikayet etmem halimden. Biri olmasa biri mutlaka işin ucundan tutar. Bu sefer bize nasip oldu. Bile isteye yapmadığımi ifade etmek isterim. Herkesin emeğine sağlık. Her hafta yenilenen kaptanlarimiz , menülerde yorum yaparak yardımcı olan yarışmacılarımiz çorbada hepimizin tuzu var. Dün yönetimin bize ziyarete gelişi işimizin ciddiyetinin farkında olusumuzdandi .

Evet ya kardeşim için istedim çağırayım yalnız yaşıyor küçük ev 4 saat için 1000 istediler malzemeler de bizden inanılmaz
en güzeli ne biliyor musun? evi fazlalıklardan, kullanılmayan eşyalardan, sıkışıklıktan, süs adı altında alınan bir milyon ıvır zıvırdan arındırıp oturup kendin temizleyeceksin. bize temizlik elimizin ayağımızın altı dolu olunca zor geliyor.

bir arkadaşım yıllar önce evlenirken; eşiyle karar almışlar kesinlikle eve fazlalık eşya almayacağız diye. mobilyalar oymalı kakmalı olmayacak, büyük parça süs eşyaları dışında küçük ıvır zıvır alınmayacak diye. ailelere de söylemişler. çünkü ikisi de özelde yoğun çalışıyor. ilerde çocuk da olunca zor olur diye. inan evleri o kadar sade ve güzel ki. göz yormuyor eşyalar ve karı koca kolaylıkla temizlik yapıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…