Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydin kaptanim dun gecmis yapamadim etiletlerim tabi Ama Bana kiz elestir ki korkup yemiyim her elestiriye acigim

Tamam canim detayli gecmis yapinca anladim

Kaptanlarimi.hemen unutamiyorum
Kumsalım şöyle düşün ne yaparsan senin için kendin için ne istediğini neden istediğini düşün yaşa seni gaza getirecek neyse ben eski kocamin bir lafı ile yemek yemeyi bitirdim kafamda ve hep şey dedim tadını bilmiyor değilim birgün önce olduğumda gene yerim çünkü bende az kavramı yok bir dilim tadım yok dibini gorurum hep ondan ben hep omad uzun oruç aralikli oruç ile gittim 13 kasımda ağlayacak bu gruba girmiştim 74 kilo ile neredeyse 3 ay oldu ki 1 ayi yoktum(o lafı edeni boşayıp geldim ) 13 kg verdim herkes bayılarak bakıyor giydiğim yakisiyor aynalardan kaçmıyor un dışarı çıkmaktan keyif alıyorum ki daha istediğim kilo gelmedim ama başladımmmm ve kaçamak bir gün de hafta da olsa bırakmadım gene başladım kaldığım yerden aman dedim bir öğün yedim ama ertesi gün yeni bir gün dedim ve başladım sende yapabilirsinnnnn biz birlikte yapıyoruz ve yapacağız

Valla ellerinize emeğinize sağlık çok emek veriyorsunuz hem sen hem Cordelia ve Mthn83

Ama akşama bozacağım.
Uzun sürdü
Eşinle aynı kafadayım
Firdevs yoreoglunjn hizmetçisi düşünüyorum 2 gündür
Ben çalışırım sen eve bı hatun daha al dedim. Yemek çocuk çamaşır
Senle zor baş ediyorum dedi şu Suriyeli ikinci eş alma moda olduğu zamanlarda.
Az önce aradım masraf açacağım tost makinesi istiyorum dedim tamam bak beğen alalim dedi

Alnının ortasından şap diyerekten

Sıradan bir günüm nasıl geçiyor. Sözde kedi olunca huzur sakinlik oluyor stres olmuyor perdeye tırmanıp cama çıktı ordan gardolap üstüne Tabii ki Maske bu

Eklentiler

• VideoCapture_20240218-140127.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 44
  • VideoCapture_20240218-135945.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 42
Valla ellerinize emeğinize sağlık çok emek veriyorsunuz hem sen hem Cordelia ve Mthn83
Belirlediğiniz hedefe ulaşınca ben çok seviniyorum hele bide gram farkla kaçınca öyle heyecanlı oluyor ki
Ay sonunda kupa işini unutursam hatırlatın
Ben ilkokuldayken çok kişi taktir almıştı. Öğretmenim taktırın değeri düşüyor diye sadece 100 tam puan alanlara dagitmisti
Ay sonunda hepiniz hedefinize ulaşırsanız sadece kendime kupa vereceğim
Takimlardayken mezuniyet oluyordu. Mezuniyetine yakın olan varmı aramızda. Benim ilk hedefim 69 du ama sonraki buradaki heyecanla birlikte belki 65 bile görebilirim demeye başladım. Kendime inancım arttı seviyorum sizleri

eve temizliğe yardımcı çağırmak çok zor. dünya para istiyorlar

dünkü çılgınlıktan sonra bugün yola devam kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…