Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahve mi yandaki
Sabahları kan ilacı aldığım için kahve içemiyorum. Oysa sabah aç karnına iyi oluyor

Uşak'ta üniversiteden arkadaşlarım var. İki kere gittik. Eşme ve Karahallılar. Bir Uşak hatırası da benden gelsin.
Yaaa Eşme de benim de arkadaşım vardı Orada halı kilim bölümü okuyordu bizde misafiri olmuştuk çok misafirperverler sağolsunlar

Afiyet olsun tatlım. Tabaklari özenle hazırladığımız gibi özenle de yazmaliyiz.
Leyla'nın dürümleri de çok güzel.

Bende İzmirliyim Üniversiteyi okuduğum şehir Uşak
Izmirli çoğalmaşiz sanırım
Philips aldım canım. Roborock ile arasında sadece şarj olarak bu daha iyi. Bide 4bin TL fark var
Vatandan aldım migros ile kampanya yapmışlar 1500 TL alışveriş çeki tanımlıyor
Güle güle kullan canım hayırlı olsun
O yönden şanslıyız yapraklariyla almakla Çanakkale den dunurlerim geldi pazara gittik nasil şaşırdılar pancarlar kerevizler yaprakli diye buradan kilo kilo alıp gittiler orada yapraksiz satiliyormus çok severim böyle karışık kavurmasi

Gelir tabi kahvaltida yeniyor değil mi yanlış yapmayim
Ne zaman istersen biz de saat mi var
Olur tabiki ispanak varsa ispanakta koy al sana Cordelia smoothiesi
Ay harika harika mis afiyet şifa olsun tabağın da çok güzel aklima candan ercetin bahar sarkisi geldi tabi ki ben böyle olduğum için bahar
Kahve mi yandaki
Sabahları kan ilacı aldığım için kahve içemiyorum. Oysa sabah aç karnına iyi oluyor
Ben de sabahlari cay icmiyorum kahveyi de ikindiye biraktim demir ilaci aliyoruz bari işe yarasin
Afiyet olsun tatlım. Tabaklari özenle hazırladığımız gibi özenle de yazmaliyiz.
Leyla'nın dürümleri de çok güzel.
Hehe ne zamandır dürüm yapmiyorum Şubati az karb ile gecirecegim sonra bi dürüm patlatiriz humuslu labneli

Ne güzel bende balkonumda maydanoz Dereotu Yeşil soğan sarımsak hatta domates bile yetiştiriyorum

Ne zamandır dürüm görmediğim için yazmıştım.Şubat yüzündenmis demek tamam tatlım. Mart' a şurada ne kaldı

Leylam ben marulla çok güzel dürümler yaparım denemediysen tavsiye ederim ekmeği hiç aratmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…