Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geldim canım. Dışarda kalmak istemedim takımları görünce

Hosgeldin yeniden. Sensiz tadı yok. Atıyorum 5. Vitese basıyorum gaza. 250 km hıza yükseleyim. - 2 kg yüklendi

Canım çalışma hayatı ve evde bekleyen 2 çocuktan(biri bebek) dolayı benim spora zamanım kalmıyor ne yazıkki
Takip çok sıkı, hemen yazayım menümü

Yarın bizim evde misafir var mantı yapılacak ben ona nasıl dayancam bilmiyorum önden çorba mı içsem yememek için nerelere gitsem başımı alıp
Mesela bir öneri:
Sabah ekmeksiz haşlanmış yumurtalı bir kahvaltı
Öğle mantı (1 tabak)
Akşam salata biraz peynirli belki ?

Oleyyyy

Mesela bir öneri:
Sabah ekmeksiz haşlanmış yumurtalı bir kahvaltı
Öğle mantı (1 tabak)
Akşam salata biraz peynirli belki ?
Şöyle ki aslında 1 tabak mantı yesem zaten acıkmam akşama öyle çok iştahlı değilimdir kahvaltıya bile ihtiyaç duymam 1 tabak mantı yeter akşama yatmadan yoğurt yerim bir kase misafirler emziriyorsun süt olur ye diye ısrar ederlerse midem ağrıdı derim eşime dedimki sakın diyette olduğumu söyleme daha çok ısrar ediyorlar sanki aksi gibi

Misafirle ilgilenirken yiyormuş gibi yap ama hep salata ye su iç ..Kendine hakim olabileceksen oskarlik oyun sergileyebilirsin tatlım...
Aynen bi kaç çatal alıp midem ağrıdı filan derim artık yaa beni gören herkes ye sütün olur diyor şu sıralar inşallah yarından sağlam çıkacağım

Ederler sen emziriyorsan 2 kaşık mantı yiyebilirsin. Bildiğimiz standart yemek kaşığı ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…