Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ekmeğin doyuruculugu zihinle alakalı gerçekten. Ceviz , yumurta , peynir , yeşillik bayağı tok tutuyor. Evdekilere istediği her şeyi yapıp kendine özel menüler hazirlayabilsen ne güzel olur.

İyi akşamlar
09.02.2024

Sabahla öğle arası 11:00 de 1 bardak sirkeli ve limonlu su
15 dk sonra 1 dilim e maya tbe,60 gr süzük peynir,çay

Ara 15:00 20 gr badem,sütlü filtre kahve

Arada ayrıca 2 bardak sütlü filtre kahve

Akşam erken yemeye çalıştım 19:30
4 köfte,1 dilim e maya tbe,kıvırcık salata,3 yk yoğurt

3.5 lt su

Elhan uranus35

Kaptanim eve yeni geldim yemegim yeni pisiyor uranus35
Annem hamur işi yapmis

hamur işinin olduğu bir evde böyle güzel bir beslenmeyle günü bitirmişsin bu zafer değil de nedir yarın inşallah tartıda ödülünü alırsın
Afiyet olsun. Ben de 70 olunca waffle 75 olunca bi kahvaltı düşünüyorum. Tereyağlı sıcak ekmek vs. İnşallah cok guzel şeyler yaşayacağız. Verelim ve kalıcı olsun. Hep çıtır kalalım.
yaaa böyle hayaller ve hedefler çook güzel ben de yapıyorum kendime böyle gerçekten hakedilmiş ödül olunca tadı daha bi güzel oluyor. waffle gününü de görücez inşallah böyle istikrarlı gittiğin sürece ödül gün günleri bir bir gelecek
kayinvalidemlere geldik burdada baklava vardı yemedim
işte bu beee helal olsun sana azmini iradeni kutluyorum. böyle böyle kazanacağızzz.
Senden kıymetli mi bitanem aç gitsin.
Teşekkür ederim şu an gülüyorum ayarları yaptım. Vücut yaşım 59 gösteriyor teee Allah'ım eve dost değil düşman almışız

benim yasimi da 35 gosteriyor lanet sey

yaa bu vücut yaşı olayı sallamasyon bence ben 29 yaşındayım. 69 kiloyken 39 yaş gösteriyordu. 62 kiloyum hala 39 yaş gösteriyor. ablam zayıf, çıtır, kas oranı yüksek bi insan o da 10 yaş fazla çıkıyo anlamadım neye bakıyor tam olarak.

Ama baş ağrıyınca bol su içip dinlenin der dr lar

Kimseyi etiketlememisim
@Elhan Cordelia Papatyamaviss

Afiyet olsun canım.
Turp otunu annem sever. Faydalı birşeydir muhakkak. Haşlayıp yemek gibi kavuruyor annem. Sen salatasını nasıl yapıyorsun belki denerim .
lezzetli bir ot canım. bazı türleri daha da güzel. turp otunu haşlıyoruz. sos olarak da sarımsak, limon, zeytinyağı, tuz hazırlayıp küçük bir kavanoza koyup sallıyoruz. sonra turp otuyla karıştırıyoruz. böyle çok güzel oluyor tavsiye ederim

Afiyet olsun Lisbethcim.
Güzel bir gün ve menü
süzük peynir de yermiş

Guneyliler , Güneydoğulular çiğ köfteye sadece köfte der
Ay bilmiyordum öğrenmiş oldum artık.
Ben zaten çiğköfte yapmayı bilmem. Ama çok severim. Hazırlar sağlıksız diye evde deneyeyim dedim ,en son nette robotla kolay yapımı falan vardı denerken robottan da oldum tam oldu ...

Tmm denerim ben bunu canım sağol .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…