Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlım dayaniyorsa neden olmasın ama sağlıklı olanindan kahvaltıda bir dilimcik yenirse bir şey olmaz .
Cumaları bazen ekmek arası oluyor menüler. Eşimin boş günü . Biraz onu planlamıştım. Kahvaltıyı bari hafifleteyim dedim. Baktım ses eden yok hemen sebzemi çorbamı yaptım. ama acıkmadım hiç sorun yok. Kahvaltımı bol yağlı ve yumurtalı yeşillik cevizli yapınca hakkaten farkediyor .

Papatyamaviss Elhan

09 Şubat 2024 Cuma

sabah 10.00
12 fıstık

öğlen 12.00
1 yumurta, süt, 3 yk yulaf ezmesi ve peynirden pankekler yapmıştım. 6 tane çıktı. 4 ünü yedim.
domates ve 1/4 avokado

ara15.30
1/2 kase ev yoğurdu içine granola ve tarçın
artan 2 peynirli pankek

akşam 19.30
2 köfte, karışık sebze sote, 2 dilim ekmek, 1 kase turp otu salatası

2 lt ye yakın su

Afiyet olsun canım.
Turp otunu annem sever. Faydalı birşeydir muhakkak. Haşlayıp yemek gibi kavuruyor annem. Sen salatasını nasıl yapıyorsun belki denerim .

Bugün neredeyse tüm gün baş ağrısı yaşadım. Normalde parol çok iyi gelir bana o bile kesmedi. Çocuklar uyusa da uyusam bende. Yarını kendime ayırmak adına ev temizliği yapıyorum hemde başımı dusunmek yerine hareket etmiş oluyorum
Bogazim düne göre daha iyi. Ama genel bir halsizlik hali var. Elimde su şişesi ile geziyorum. Yarın belki 84 den düşük çıkar

Geçmiş olsun canım .
Ben başağrısı ile iş yapınca artıyor. Sen de dinlen bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…