Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan eski tartı 81,2 yeni tartı 81,15

Kızlar kiyafetle yedim içtim tartıldım. Sabah 78 gelecek inşallah.
Eşim bu tartıyı alalım dedi istemedim.
Sibelin tartı bildirimleri tanıdık olduğu için güven duymuştum. Ah kordelyam bugün mü söyler insan
En azından senin yüzün gülsün teselli olsun bana da
Eski tartimla yarın son kez tartılıp bu konuyu kapatayım artık.

Elhan ayni yerde tartılıyorsun di mi ben bağlantı oluştururken tartı salondaydi orada yanlış çıktı. Banyoda fayansta ikisi de aynı.
Önce salonda giyinik tartilmistim. Sonra yatak odasına gelip pijamalarimi giyinmeden tartıldım. O zaman artı beş yüzü fark ettim. Eski tartiyla aynı zeminde farklı sonuç çıktı.

Canım inan dolapta duruyor b .m market oradan aldım kampanya görünce bugün siz konuşunca aklıma geldi. Senin hatrına açtım

Bazen mesela tartıda 1.55 yazıyor çıkıyorsun 1.55kg fazla tartiyor. Geçen hafta sabah işe geç kalıyordum tartı ile uğraşmaktan Elhan . Biraz değişik bir tsrtı o kadar para verdik bi de ben şimdiki aklım olsa arzum alırdım

Elhan Saat 10;00 dereotlu poğaça 1 tane 1 haşlanmış yumurta 3 yaprak marul 5 tane zeytin

Saat; 13:15 yeşil çay 5,6 tane fındık içi

Saat30 dışarıda olduğumuz için pideli köfte yedik ama ben köfteleri yedim bi iki tane pidesinden aldım
Akşam 19;55 brokoli çorbası büyük kase maden suyu
Su 2,5 litre
Bugğn toplamda 7,500 adım atmışım

Elhan kiyafetsiz tekrar tartıldım. Eski tartiyla 100 gram farketti. Ama zaten inip çıktığında da değişebiliyor.

Eklentiler

• Screenshot_20240209_203129_OKOK.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 23
Afiyet olsun true
Pideli köfteyi ilk Bursa' da yemiştim.

900 kalori az değil mi
Yediklerim bana cok gibi geldi dolu doluyum ondan hesapladım düşük kalmis megerse
Ama yaş,boy,kilo ve masa başı calisan olarak hesaplayinca almam gerek kcal zaten 1200 cikiyor,kilo vermek icinde 200-300 altina iniyorsun... Diyetisyenimin yazdigi listelerde dolu doluydu ve en yuksek 1040 kcal yapiyordu bazi haftalar 850 falandi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…