Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ay hadi inş bende 2 kilo eksik çıkarım ama yarın zor be kaptanim akşama kadar ben neler yaptım onu erittim merak etme:)

Elhan uranus35

sabah roka salatası, 2 dilim gözleme, haşlanmış yumurta

ara öğün Türk kahvesi , incirli Activision

akşam 15.30da 3 kaşık pilav, 4 Kasık kuru fasulye, sogan salatası bir kaç tane havuç turşusu

ve yine turk kahvesi ,2 lt su

Akşama kadar temizlik yaptım, kızımı sağlık ocağına götürdüm getirdim derken mecalim kalmadı yine spor yapmaya 2200 adım atmışım sadece Cordelia

Güle güle kullan kankişim

Benim arzum yağ kas ölçümü var hatta 8 kişilik hafızası var. Diyetisyen tartisi ile denemiştim daha önce aynı tartiyor.
Hatta yine arzum akıllı olmayan vardı ikisi de aynı tartiyordu. Kilo farkı olmadı.

Sol da kadın olduğunu gösteriyor mesela. İlk girişte boy ve yaş giriyorsun. Sağ üst yağ oranı alt kemik, kas ve su şeklinde
Bırakma sen gevsiyorsun sanki diyetisyene gitmeyince
Haklısın aslında. Sağlık ocağında varmış diyetisyen bunun zamanı bitince onu düşünüyorum arkadaşım randevu alacak. Eşimle spora karar verdik. Git ben ilgilenirim çocuklarla diyor. Ama iş çıkışı gözüm kesmiyor

Menüm 09.02.24
Sabah 7.30 1 bardak kefir chia
Saat 8.30 2 yumurta 7 zeytin 1 tam buğday lavaş
Öğlen12.30 3 YK Yulaf 2 ceviz 3 hurma tarçın süt hem yemek hem tatlı bir arada efsane olmuştu hergun yiyebilirim
Aksam 16.30 3 halka sucuk çeyrek simit 2 yumurta(annemler kahvaltı istedi bende yumurta yaptım kendime)
Su 1 lt gibi daha icermiyim bilmem.(su olarak değil de sıcak bitki çayı içerim gibi )
Adim4 bin gibi. Hastayım diye bana çok ellemedi arkadasim. Kendi koşturdu sagolsun

Çok şükür bir sıkıntı çıkarmadı haftaya her sabah yapıp içmeyi düşünüyorum genrldede tansiyonum düşüktür ama ben limonunu Az ekledim

Ocak veya Şubat doğumlu musun ? Bir arkadasimda bayılır kapalı havaya :)) o nasıl bişi faydası var mı ?

Selam herkesee
Baş ağrısı yorgunluk uykusuzluk .. çok kötüyüm
Ondan onemlisi bebeğimin durmaması
bugun nerdeyse bandaji çıkaracaktım
yeni bir oyuncak almiştım Allahtan o aklıma geldi çıkardım dedim biraz kafası dağılsın çok şükür 2 dk kendime geldim

Canım kaşık çatal tarzı şeyleri seviyorlar birkactane ver eline plastik yoğurt kovası filan. Mutfak eşyaları hoşlarına gidiyor

menum
sabah 13.00
avuc ici kadar tam bugdag ekmegine salcali peynirli 1 tane jambonlu tost ve cay

aksam 17.40
1 tane tavuk baget
yogurtlu kozlenmis patlican biber

ara yokk ama aksam meyve vs yerim
Elhan uranus35 Cordelia
cok guzel bir hafta gecirdik umarim herkes cok iyi kilo vermistir
75 olunca hamburger yiyecegim kendime 4 ay sonunda -13 kilo eksiyle odul

Andulasyon yazmaya üşendim:)))
Canım titreşim,minik akımlar ve ısıyla metabolizma hızlandırma ve inceltme vaadi var. Spor aktif olarak çok yapamadığım için alternatif olarak önerdiler denemek istedim. İnşallah faydası vardır gerçi mezura ölçümlerinde incelme var ama aynı zamanda çok dikkatli besleniyorum.

Çok şükür bir sıkıntı çıkarmadı haftaya her sabah yapıp içmeyi düşünüyorum genrldede tansiyonum düşüktür ama ben limonunu Az ekledim
bi bardak sıcak yeşil çay 1 şişe soda ve limon bu karışımda çok iyi ödem attırıyor
çok güzel ilerliyosun bravo sana bu gidişle haftaya yersin hamburgerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…