Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün evde kurufasulye,bulgur pilavı ve turşu vardi tabi ben ayva yogurt yedim ben de bı turşu suyu günü yapacagim canim istiyor

Hmm yemek işi 18-18:30 olur benim ama sabah 40 dk eliptik yapmistim başka spor yapmam kaptanim tamamdir

Arkadaşlar yeni tartım geldi +500 gr fazla tartiyor.Siz de yaşadınız mı bunu Kas, yağ ölçümü için aldım ama uygulamada bulamadim. Nereden görüyorsunuz?
Yarın eski tartimla bildirim yaparım yoksa bu travmaya dayanamam.

Eşimi tarttim onda da aynısı
Eski tartım çok eski değil Arzum' un.

Sadece aklı yok

Dün evde kurufasulye,bulgur pilavı ve turşu vardi tabi ben ayva yogurt yedim ben de bı turşu suyu günü yapacagim canim istiyor
kırmızı turşu suyu çok lezzetli görünüyor evet. ben de yarın turşu günü yapıcam inşallah. daha bir hafta olacak tartıya nasılsa yeşil çayla hallederim o ödemi:)

Benim 7 yi bulur yemek işi insalahhh yarın yüzümüz güler kaptanım ben kendimden pek emin değilim ama insalahhh yanılırım

Güle güle kullanın kaptanim

Evet aynısını yaşadım, bu tartı biraz daha fazla tartıyır ve tamamen doğru tartmıyor, mesela ödem varsa onu yağ gösteriyor yağdan almışsın gibi gibi
Aynı tartıyı kullanıyorum
Yağ kas ölçümü tartıya çıkınca bluetooth bağlayıp uygulamaya girdiğin zaman otomatik yapıp profil tanımlamanı istiyor ve oraya kaydediyor. Profilden görebiliyorsun abla

Kızlar günaydın regl dönemindeyim olmama bir kaç gün kaldı. kilo almış görünüyorum lütfen normal deyin. Karnım da baya şiş
Tabiki normal ben +2 kg çıkmıştım tartıda sırf reglden dolayı. Regl bitince -2 kg çıktım o yüzden de kaptan oldum zaten yoksa nerde bende haftada 2 kg verecek irade
O gözleme mi o bak fena oldum krizler geçircem tartı öncesi yapılır mı bu
Evet tatlım çok çok güzeldi.
Margaret Hale de Bursalı Antep gelini
Oradaki evimin manzarası muhteşemdi. Balkondan
Eki Görüntüle 3384537
Bu manzaraya karşı balkonda yemek yemiştik arkadaşımla müthiş gerçekten
uranus35 kaptanım akıllı tartıyi aklıma sokan kişi olarak kurtar beni
Tamam +500' i hallederim . Yağ, kas nerede
zepplife uygulamasını indirdim ama çözemedim.
Ablam kızma ama acaba senin eski tartı 500 gram eksik tartıyor olabilir mi
Yanında kullanma kılavuzu gibi bişey çıkmadı mı orda yazan adımları uygula kolayca olması lazım benimki bu marka değil daha basit bilinmedik bi marka. Uygulama indir diyodu indirdim hesap açtım orda sonra Bluetooth açman lazım telefonun o kendi bağlanıyor zaten tartıyı başlata basıyorsun uygulamadan sonra tartıya çıkıyosn

Canım eskiye göre de tartılırsin bu hafta. Bundan sonra yeniyi baz alırız. Tartılar arasi fark olur normal.

tamda
spor yapmaya hazirlaniyordum. nefes alsak odem odem odem ne bu be

Bizim gelin, arada bir gelir tartılır sizin tartı bizimkinden fazla tartiyor derdi.
Benim de aklıma geldi acaba eski tartım eksik mi tartiyor diye o da bir ihtimal tabi ki...
Hallederim inşallah.

1-0 yenik başlıyoruz desene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…