Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi ki doğmuş sana afiyet olsun ne yapacagini sen bilirsin zaten

Dolu dolu bir liste olmuş. Güzel sonuçlar alırsın inşallah meyveli yoğurtlar aktivyalar kefirler sütler benim midemi bulandırıyor hep. Meyveli demesinin ne sebebi var acaba? Sen sade mi yiyemiyorsun?
Yoo tam tersi ben dedim sade yogurt yiyeceğim. O kendi seviyor daha önce sade activia da verdi.

Ben öyle şeyler yiyemiyorum çünkü kendimi durduramıyorum. Geçen muz tahin bal vardı listemde o kadar lezzetliydi ki 1 tane ile durmak benim için büyük bir meydan okumaydı.
Diyet ve saglikli beslenme sureci bize bunu igretiyor zaten aynı zamanda... Dur demeyi bilemezsek basladigimiz noktaya geri doneriz

Ben de ilk bölümü izledim.
Kızıl Goncalar da fena değil canım. @HanimKelesimiGetir ekürim de takip ediyormuş
Evet ikiside güzel ben yilmaz erdoganin şiirsel konuşmalarını beğeniyorum
Allah rahmet eylesin canım bende öyle düşünüyorum bileğim agrimaza el işi ile oyalanmak niyetim oyi yapıyorsun buraya yazmakla bizden senden okuyunca yiyeceğimiz varmasa yemeyiz
Zemin katta 18 yıl oturdum artisi da var eksisi de var ama ben rutubet ve dışarıdaki gürültüden rahatsizdim hayırlısı olsun canım

gayet sağlıklı ve güzel canım
Aç karna limonlu maydanoz smoothie yaptım kızlar bir zararı yok demi
faydası var. maydonoz çok güzel ödem atıyor. ama tansiyon düşebilir limondan dolayı dikkat et.
Kızlar yeni tartı aldım şu yag su kas ölçümü yapan yorumlara bakarak aldım çogu memnun kullanan var mı hiç aranızda çünkü eski tartım 3/4 yıllık
ben de bikaç ay önce aldım neden daha önce almadığımı sorguladım. kesinlikle alınmalı çok daha bilgilendirici ve diyetisyen tartısıyla aynı çıkıyomuş sonuşlar genelde. ben bi de çok ucuza almıştım.
79,1 kg. Çıktım 1 kilo vermişim. Diyet listemi sobra atacağım. Nesfit bar ne muhteşem bir şey. Bayıldım.
süpersin yaa çok güzel. işte azmin sonucu. diyetisyene her hafta mı gidiyosun.?
Andulasyonun şifa olsun Lisbethcim.
Ben de kapalı havaciyim. Gunesli havaları pek sevmem. Bugünkü menun sağlıkla sonuçlansin.
güneşli hava sevmeyip antalyada yaşaman peki abla? :)
Selamlar. Ben de bugün erken kapattım. Yarına güzel bir sonuç alırız hepimiz inşallah. Bu arada cumartesi gelemedi bir türlü bana size de öyle oldu mu?
aynenn yaa upuzuuuuun bir haftaydı. inşallah yarın güzel sonuçlar alırız

Sağlıklı, mutlu yaşları olsun. Şimdiden nice yıllara.
Bazen bir gün serbest öğün oluyor diyetisyen menülerinde

Hiç sorma eşimin isteğiyle geldik Antalya'ya Gemlik'te gayet rahattım kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…