Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tesekkur ederim uzun uzun ugrasip yazdigin icin bu kadar çok problem olacagi aklima gelmemisti sanirim eledim bu yazdiklarindan sonra o daireyi. Asla ugrasamam çabuk da sinirlenirim bu tarz şeylere kendi başımı yakamam

Tesekkur ederim uzun uzun ugrasip yazdigin icin bu kadar çok problem olacagi aklima gelmemisti sanirim eledim bu yazdiklarindan sonra o daireyi. Asla ugrasamam çabuk da sinirlenirim bu tarz şeylere kendi başımı yakamam
Ev almayı çok istiyorum ben de. Giriş katlara yetecek gücümüz de var ama almıyorum. Onu aldıktan sonra satması bile daha zor oluyor. Pişman oldun diyelim, yandın. Elinde kalır valla ya da çok ucuza gider.

Ay deveye neren eğri demişler nerem doğru ki demiş. Dizi sektörümüz malum zaten. Aile kurumunu bozmaya yönelik bol bol ilişki varken bu onların yanında masum bile kaçıyor. Maalesef ki...

Her türlü 2. Kat fiyat ne kadar fark ediyor. Satmak istediğiniz zamanda zemin kat sıkıntı

Zemin alma canım. Hayırlı olsun

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun anneanneciginin.
Tatlım kesinlikle doğru meşgul olduğumuzda aklımıza yeme isteği gelmiyor.
Yoğun çalıştığım dönemlerde , çocuklarım küçükken yatakta aklıma yemek yemeyi unuttuğum gelirdi.

Günaydın tatlım.
Alışkanlık olması çok güzel. Gecmis olsun Haticem.
Bazıları unutuyor bildirimleri Efenin_Annesi
Güzel annem yarın unutmaz ama değil mi

Yemek yememe son 20 dk

Ramazan iftarına dönmüş olay
Çok süper fikir. Yaz yaz yaz :) geçsin açlık.

Anneannene Allah rahmet eylesin canım.
Ben yüksek girişteyim. Evet bu bahsedilen eksilerin hepsi var. Ama evim geniş ve iyi bir bölgede. Bahçesi de var. İç malzemesi de iyi. Yani memnunum. Neden yazdım? Artılarını eksilerini düşünün artıları fazla ise alın derim. İmkan varsa tabii ki 2. 3. Kat öneririm. Am a yoksa da beklemeye gerek yok. Gün gün fiyatlar yükseliyor.
Evet bunlar hep olabiliyor. Parmaklıklı olması çok önemli en çok hırsızlık 1. Katlarda...
Ev almayı çok istiyorum ben de. Giriş katlara yetecek gücümüz de var ama almıyorum. Onu aldıktan sonra satması bile daha zor oluyor. Pişman oldun diyelim, yandın. Elinde kalır valla ya da çok ucuza gider.

Teşekkür ederim kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…