Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sekizin yarısını kimler yemiş
Afiyet olsun canım Güzel menü

Günaydın hanımlar

Kendi çapımda yine erken kalktım ama kendime gelemiyorum bir türlü bölük börçük uyudum.
Eşek sıpaları bir uyutmadı birinin canı top oynamak istedi,biri acıktı,biri üstümüzde zıplamak istedi .

Ay evet yaaa. Hayret . .....Dizi izlemeyen adam onu izliyor.
şaşırıyorum tepkilere yorumlara ilgiye. Zaten ülkemizde olan bir şey. Youtube da vs izledim oyunlarını vs. Çokta seviyor erkekler. Dansöz veya böyle oynama sevmiyorum ben. Sarhoş adamlara kadının boyle sergilenmesi mide bulandırıcı . Alkolsuz ortamda kadın ve erkek için dans gösterisi olsa olur.
Neyse işte herkesin kendine göre düşüncesi var. Ülkemizde bunlar var. Film olunca niye tepki alıyor. Gidin pavyonları kapatın. Dizi iptal olunca sorun çözülecek mi. Özendiriyormuş dizilerde namaz da kılınıyor ona niye özenmiyorlar. Her şeye özenmesinler

Kızlar yeni tartı aldım şu yag su kas ölçümü yapan yorumlara bakarak aldım çogu memnun kullanan var mı hiç aranızda çünkü eski tartım 3/4 yıllık
Hayırlı olsun canım Güle güle kullan. Ben de sipariş verdim bugün gelecek. arwengsd al dedi aldım. X le baslayan mi seninki

Edebiyat öğretmeni olması dikkatimi çekti onun dışında dilberler söz konusu olmuş zaten dediğin gibi hep vardı.

Midemize cok guvendik
Ona bir sey olmaz dedik
Sabah aksam farketmeden
Ne bulursak ativerdik

(Cordelia der gece açlık iyidir yemeyiniz
Açlığımızı paylasmak bize guc verir biliriz)

Akşam 18 den sonra yemedim
Bu kadar açlık yeter dedim
Gün doğdu beden uyandi
Mideyi de uyandiriverdim

(Cordelia der gece açlık iyidir yemeyiniz
Açlığımızı paylasmak bize guc verir biliriz)

Günaydın canım öpüyorum sıpaları
Benim sıpalar da zıpladı simdi dinleniyorlar

Hayatın tadı tuzu
O günleri tekrar yaşamak isterdim her türlü sıkıntılarına rağmen
Günaydın Lisbethim. saglikli güzel günler yaşayın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…