Popüler Konu LenaG ile MasterFit

8 Ocak Menü
8.00 Zencefilli su
Sonrası kahve
12.00 Yulaflı omlet biraz krebe kaydı.
Marul, salatalik , iki çeri , zeytin , bir tatlı kaşığı labne , mandalina
14.00 Türk kahvesi
17.00 Dört adet - yarım paket -(kinoali, çörekotlu sunta bisküvi
18.00 Bir avuctan biraz az fıstık, üzüm , ceviz , badem( çanta atıştırmalıgim) ( dışarıda yememek için böyle idare ettim)
İki litre su
Jasminium84

Günaydın kızlar hayırlı sabahlar olsun
Elhan kankişim bugün tartildim
Cuma 66.4 idi
Bugün 66.2
Eksi 200 grm
Bu cuma yarışma ya katılmak istiyorum yoksa azim gelmiyor yerimde sayıyorum
Canım kankişim dün bir mesajını gördüm ya da hayal gördüm yaza kadar aktif olmayacağım gibi . Tabloda kendini görüp üzülmeyesin diye çikardim. cuma tekrar eklerim artık.

Canım kankişim dün bir mesajını gördüm ya da hayal gördüm yaza kadar aktif olmayacağım gibi . Tabloda kendini görüp üzülmeyesin diye çikardim. cuma tekrar eklerim artık.
Tamam canım benim evet bu günlerde gel git ler yaşıyorum buradan ayrı kalmak yaramadı bana çok aktif olamasamda menü ve spor bildirimlerimi mutlaka yapacağım ben sizlersiz bir hiç mişim meğerse
günaydın hanımlarrrr
herkese bol eksili musmutlu bir gün diliyorummmm harika bir eksiyle uyandım bi göbek atmadığım kaldı
Ooo masalhh ne mutlu sana

Hayir ama ben cok dengeli verdim haftada 200-300 gr ve saglikli beslenip odullerimi eksik etmeyerek yüzüm etkil nmesin diye cigdem ve kabakcekirdegi yedim her aksam bi avuc kadar... Uzun acliklar yapmadim bana iyi gelmiyor
Ben de hep yağdan verdim diyetisyenle Hızlı vermedim Bi doktora gideceğim galiba

8 Ocak menüm
12.00 1 dilim tbe hindi füme 1 dilim peynir 5 zeytin Yeşillik havuç
15.30 1 kivi 1 avuç kuruyemis 1 hurma
18.30 sebzeli tavuk sote 3 yk makarna salata
1.5 litre su
Elhan Jasminium84
Afiyet olsun menekşem
Afiyet olsun canım Akşam menüsü pürüzsüz ( bana göre et sebze birlikteliğine karşı değilim)
Hayırlı akşamlar bende sadece cuma paylaşıyoz sandım haftaya düzene girer inşallah çocuklar hasta onlarla ilgilenmekten dikkat edemedim siteyede giremedim inşallah yarınan sonra daha düzenli ilerlerim
Esmusum geçmiş olsun. Çocuklarının bir an önce sağlığına kavuşmasını dilerim. İki tartı bildirimimiz var canım. Cuma fotoğrafli, pazartesi fotoğrafsiz. Günlük menü bildirimlerini elinden geldiğince paylaşmaya calis inşallah. Ne yediğini bizim görmemizden çok senin görmen önemli. Daha güzel daha sağlıklı ilerlersin.
Afiyet olsun canım Çok güzel bir menü.
Afiyet olsun canım Çok güzel bir menü.
Menü , spor harika canım. Afiyet olsun.
Tarif , menü harika. Afiyet olsun fezocum. Tekrar yaparsan fotoğrafla menü sayfamızda paylaşalım.
Günaydın kızlar,
Sabah kalkıp bir bardak elma sirkeli suyumu içtim.
Çörek otu yağımı hüplettim az önce.
10 gibi kahve içerim.
Yemek için öğleni bekliyorum.
Günaydın canım Güne harika başlamışsın.
günaydın hanımlarrrr
herkese bol eksili musmutlu bir gün diliyorummmm harika bir eksiyle uyandım bi göbek atmadığım kaldı
Mutlu olmana sevindim biz de senin için çok sevindik. Sen sıkıntılardan kurtul buralari sallayacaksin.

Günaydııın

Bizde haberler iyi değil. Ben zaten hastaydım, sabaha karşı Bulutta hastalandı ateşi çıktı. Çok şükür kontrol altına alabildik. Tabi ben bir yerde perişan, oğlan bir yerde ateşli derken kocam perperişan jdjsk ben şimdi bol bol çorba içmek istiyorum ama diyetim bozulur diye de istemiyorum. Şöyle bir tarhana yapsam şifa niyetine ekmeksiz aralıklarla 4-5 kase içsem ne olur ki başka türlü atamayacakmışım gibi tek iyi gelen şey çorba.

Yerim senin tatlı dilini. Biz de sensiz bir eksiğiz çok üzülmüştüm mesajını okuyunca. Psikolojik baskı olmasın diye bir şey diyemedim. Sikintilar biz güçlü olunca daha kolay atlatılır. Tek başımıza olmaktansa arkadaş desteğiyle olması daha katlanilir. Doğru karar verdin. Oldugu kadar bizimle kal. Allah yardımcın olsun kara bulutlar gitsin hayatından.

Günaydın festicim. Çok geçmiş olsun ailen inşallah sağlığına kavuşur. Corba iç tatlım çok iyi gelir, tavuk veya kemik suyuyla yapma imkanın varsa öyle kaynat. İki diş sarımsak da koy bağışıklığı artırır, pul biber de ekle o da antioksidan. Diyetine bir şey olmaz korkma. Ailen de içsin şifa olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…