Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim yesyeni dondurucum bozuldu
Tamirci yapamadı, firmadan çağırsak gelip bakması 150 euro
Üstelik bodruma koymuştum, sürekli kullanmadıydım
Eşimde dedi yapılacağının garantisi yok, en iyisi yeni alalım, bu hafta yada haftaya gelecek

Mutfaktaki elektrik eşyalarına 5 yıllık garanti yaptırdık, mutfak dolabını aldığımız adam: ister iyi kullanın ister kötü 5 sene sonra bozulacak dedi, adamlar öyle ayarlıyor ki ne yaparsan yap bozuluyor dedi
Dondurucum 2 seneyi bir ay geçmişti

Bu sabah yulaflı omlet yapıp yedim, ne kepaze bir şey o.
Yulaf yerine 1 yumurta 1 muz 1 tane kayisi biraz yulaf unu karistirip yaparsan daha lezzetli oluyor. Ben orman meyveleri de ekliyorum bebegime yapiyorum cok seviyor tadi da cok güzel

Sling veya kanguru? O kol ağrısı çok meret bir şey ya. Bir yandan da ufak vicdan azabı bir yandan ağrıyan kollar bir yandan verdiği huzur hsjsjjs atak döneminde mi o da ne oldu
Hayatta taşıyamam 10 kg kangurusu var ama belli bir süre sonra bel agrisi yapiyor. Bir ara disarda denemistim o zamanlar 7 kiloydu gece bel agrisindan uyuyamadim

Bak ismimin yaninda yaziyor hadi sende yaz hedefe kitlenelim
Aa evet niye fark etmediysem
Masaallah senin hedef cok guzel ama o kadar büyük hedefli değilim şuan 60 çok iyi geldi bana Aslında boyum 1.57 57 yi bari görsem çok hos olabilir diyorum da 60.0 ken bile kalkınca gözlerim kararıyor Bir kac kilo alinca geciyor niyeyse simdi yine başladı
Diyetisyenim 57 ve 61 arasınin ideal kilo araligim oldugunu söylemişti Amacım yağ kaybedip biraz kas yapmak ama yeniden diyetisyene mi gitmeliyim bilmiyorum bunun için
Bakalım bi 59 olalım da

Sling veya kanguru? O kol ağrısı çok meret bir şey ya. Bir yandan da ufak vicdan azabı bir yandan ağrıyan kollar bir yandan verdiği huzur hsjsjjs atak döneminde mi o da ne oldu
Atak döneminde evet 16 gün kalmis gece uyumuyor da surekli uyanip duruyor ne atakmis 1 aylik atak dönemi

Mavi takımı tebrik ederim
Teşekkürler canım

Teşekkürler spor kraliçem

Yaa o kadar eminim ki cuma günü eksi geleceğine keşke sadece karşı takımdan birini alabilsek de kimseyi vermesek

Güzel canım afiyet olsun suyunu azıcık artırırsan şahane olur

Jasminium84 Elhan
15.45 etli taze fasulye 3yk bulgur pilavı ve 4yk yoğurt
17.00 2minik hurma ve 4 5tane kuru üzüm
2litre su
Sporlarim devam ediyor
Gayet güzel kuzum afiyet olsun

Süpersin, afiyet olsun canım su ne kadar?

Afiyet olsun canım güzel olmuş

Hoşgeldin canım benim kırmızı takıma. Gel benim kollarıma. Amaç kilo vermek. İnanıyorum cumaya kadar güzel bir eksi ile döneceksin. Jasminium84 da neden verdim ki diyecek.
Zaten canımdan can gitti resmen, geri alıp gezegenfeza da bende kalsa olmuyor mu

Sabah 11.30 kahve
13.30 yulaf
16.30 müsli ajdhwj
19.30 tavuklu salata (19'da yicektim de bebiş durmadı malesef )
3.8 lt su şu anlık
Jasminium84 Elhan
Afiyet olsun canımm çok güzel, yarasın bebişimize

Şu severim masaallah Sormaya bile gerek yok İçme desen sıkıntı kaptanım Yesilcay da var günde 2- 3 Sade kahve 2

Yulaf yerine 1 yumurta 1 muz 1 tane kayisi biraz yulaf unu karistirip yaparsan daha lezzetli oluyor. Ben orman meyveleri de ekliyorum bebegime yapiyorum cok seviyor tadi da cok güzel
Kurabiye, atıştırmalık gibi bir şey mi bu? Ben de yulaflı meyveli yoğurdu seviyordum ama omlet kısmını ben mi başaramadım acaba bilemedim. Rezil mezil ama cidden tok tutuyor bu arada.

Benim boy da 160
Şöyle doygun oldugumda 55 lerde olayim yeter
Daha once 54.5 u gordum gayet dinc ve fittim tabi yuruyus koşu tabata yapiyordum

Kurabiye, atıştırmalık gibi bir şey mi bu? Ben de yulaflı meyveli yoğurdu seviyordum ama omlet kısmını ben mi başaramadım acaba bilemedim. Rezil mezil ama cidden tok tutuyor bu arada.
Pankek tavada yapiyorum hem cok saglikli hem de tok tutuyor diger türlü kuru yulafla lezzetli olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…