Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok kuzum her türlü bizim üyemizsin çıtır oluncaya kadar gitmene "izin" yok sadece. Al tezkereni git . Kendin için sonra da takımın için ne verebilirsen kâr.
Tatilde bir nişan var da ben de kendimce hedef koydum hani 15 günde 3 kilo falan verebilirsem inşallah 71 e düşersem tatilde de dikkat etmeye çalışacağım memlekette bakalım o yüzden çok iyi oldu burası benim için, tartılıp fotosunu atmak bile bir motivasyon sebebi oldu

@s i d e l y a ve arwengsd kızlarrr naptınız da oyle uc gunde gıttı o kılolar taktık
Ben şu an bile disardayim hep yürüyüş yapiyorum hatta anlik atayim akşam 7den sonra ne yiyorum ne de içiyorum. Sabahtan beri 2 kere yulaf yedim akşam da genelde tavuklu salata yiyorum. 4 litreden fazla su içiyorum dün 5 lt icmisim 12ye kadar. Bol bol da emziriyorum
Foto yüklenmedi ss alip tekrar attim

Eklentiler

• Screenshot_20240108_173150_Gallery.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 29
Tatile kadar dikkat edersin inşallah Motivasyonun daim olsun.

Maşallah maşallah yürüyüş gerçekten o kadar kıymetli ki hem ulaşımı kolay hem bedava jdjdj

Evet emzirmeye öyle diyorlar ama gelin görün ki ben emziren halimle 10 kg almayı nasıl başardım 5 ayda hiç bilmiyorum. Sanırım herkeste aynı etkiyi göstermiyor sizde veriş yönünde etkilemiş harika

İyi oldu gelmen birlikte güzel şeyler başaracağız ben eminin Şimdi maviler düşünsün

Genelde emziren annelere bol bol ye süt yapsin diyorlar ama öyle degilmis bol bol su icmek süt yapiyormus. Ben hiç bol bol yemedim ama hep karbonhidratla besleniyordum ne aliyordum ne de veriyordum tıkılıp kalmistim 64te. Hamileyken de en son 74tum tartiya cikmayi birakmistim moralim bozulur da yemem diye

Süt için hiç yemedim içmedim valla. Su uyku huzur buna inanıyorum ama olaylar söyle gelişti bebek büyüdükçe yemek yapmaya fırsat bulamadım biraz kusan, gazlı bir oğlum var. Haliyle 1 öğün yedim ama yarınlar olmasın modunda hdjsk 1 ekmekli fln onu bırakınca inşallah kendiliğinden bile gideceğine ümidim çok hsjsj

Oo o zaman maşallah harika vermişsiniz siz o 80leri bulmuş olabilir baya güzel vermişsiniz

Maşallah burda cok yagmur basladı ıkı gundur hangı sehırdesın sen benım anlık oturmalı ve sallamalı

Maşallah burda cok yagmur basladı ıkı gundur hangı sehırdesın sen benım anlık oturmalı ve sallamalı
Burda da yagmur yagiyor izmir'deyim sabah hatta yagmura yakalandik ama ben yine de yürüdüm zaten bebegim de evde uyumadi disari cikinca uyuyor bahane oluyor bana da

Margaret' in bahsettiği köy benim de köyüm. Karadenizlisin sanırım lahana çorbası benim de aklıma orayı getirdi. Mesajini okuyunca gurur duydum teşekkürler festicim.

Evet evet, otçuluz biz biraz ama böyle köye can kurban gerçekten

Tartı detayına Maşallah ne güzel bakmış minnağim .
Başlangicin hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Aaa kızım öyledir onun onayından geçmeli herşey

Geçmiş olsun canım. Değişik bir salgın var. Eve girdi mi çıkmakta bilmiyor.

Gerçekten öyle. Bende hastayım 4 gündür geçmiyor. Salgında anlatılan gibi de değil soğuk algınlığı gibi ama doktora da gidemiyorum daha çok hastalık kaparım diye. Bitki çaylarına düştüm iyice. Sağlıklı beslenmeye başlamamış olsaydım neler neler yerdim o belki biraz keyif verebilirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…