Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlım hesaplarımıza girip her cuma guncelleyelim olur mu ? Daha kalıcı olur , bazen unutabiliyoruz menüyü bile unutuyorum ben. Benim mesela alttaki dairelerde en son kilom var. O da kullanılabilir.
Yok yani paylasanlar şöyle yazsın
Ben paylaşıyorum diyelim
6 ocak beslenme listem(bu hafta 59 kiloyum)
Diye paylasan kendi not düşsün

Yok yani paylasanlar şöyle yazsın
Ben paylaşıyorum diyelim
6 ocak beslenme listem(bu hafta 59 kiloyum)
Diye paylasan kendi not düşsün
Anladım bitanem...benim demek istediğim bir defa yazılıyor .Her gün menünün altına yazma derdi olmayacak. Bak az önce yazdım.

Kişinin menüsünü okurken o haftaki kilosunu göreceksin. Tek sıkıntı her hafta güncellemeyi unutmayacak. Hatta oraya tarih de ekleyim dur.

Anladim kaotanim harika oldu bende yapayim

Mesela benim bir gunde yiyemedigimi bir ogunde yiyen arkadaslar var herkesin kilosuna gore menusu o yuzden boyle yorumlamak daha dogru olacak bizim icin

Aynn öyle canım o zaman biz devam

Anladim kaotanim harika oldu bende yapayim

Mesela benim bir gunde yiyemedigimi bir ogunde yiyen arkadaslar var herkesin kilosuna gore menusu o yuzden boyle yorumlamak daha dogru olacak bizim icin
Mesajımızın altında var zaten kilo pusulası. Her hafta güncelliyoruz

Ben bugün liste dışı oldum. Geç kalktigimiz için diyetisyen aralıklı oruç vermişti
Ama ben çok acıktım bugün
9.30 da kahvaltı bitti
2 yumurta ile yumurta salatası yaptim
1 galeta 1 dlm ekmek 1 tatlı kaşığı labne yedim
14.30 Ara 1 bardak kefir yarım elma yarım mandalina fındık
15 gibi ballı zencefilli sirkeli su ( Elhan kaptanım çok iyi geliyor)( Cordelia bal yedim )
16 da 1 galeta
18.30 4 YK ıspanak yemeği 1 kase yoğurt salata 1yk kısır
(Evdekilere köfte yapmıştım para büyüklüğünde köfte)
Spor yok
Su 1.5 lt den fazla ama miktarından emin değilim
sibel_84

Yeni katılan arkadaşlarla güncellenen takımlarımız.

Masterfit Yarışması 99. Etap05.0108.01FarkYüzde
Kırmızı Takım
sibel_84 KAPTAN72.3
gezegenfeza 74.0
Lavinia_98 73.3
serap911 80.0
Margaret Hale 72.3
Ellssa 70.8
Zayif bir Dombili 65.1
ZincirKirma 82.4
Cordelia 83.55
zeyneppk 79.8
s i d e l y a 67.25
Mthn83 77.6
Tesnim1903 73.3
aysenurt3991 80.65
badem000 72.9
Beth18 62.6
Papatyamaviss 72.85
aypare ackerman pazar bildirim
Mavi Takım
Jasminium84 61.5
patimsilizm 59.5
Ceeeeeeeeeeee 66.2
menekse_kokusu 64.2
Busra196 73.8
Elhan 70.2
fesang 71.25
succulentaski 61.2
@Ruveyda-59.7
TemelinSafinazi 63.4
@BLUEDENIZ77.0
E Elagozlu 60.7
pastelfit 61.7
FitVenus 62.0
WunderLost 74.15
arwengsd 64.45
inci-zehram 71.3
sara_28 pazar bildirim
HAZIRLIK
Aomine Daiki 68.65
Nergis 35 66.4
E Esmusum 75.4
M Meryem1306 88.1

sibel_84
Jasminium84
Hata tespit ederseniz yazar mısınız

Canım afiyet olsun. Menun güzel liste dışı beslendim diye üzme kendini. Sekiz kaşık sebze yerine dört kaşık yemişsin. Bir kaşık kısır fazla. Bir de minnak köfte . Onu da yemedigin dört kaşık sebzeye say.
Sonracima zencefilli , ballı , sirkeli suyunu yarın deneyeceğim.

Yaaa bu kadarcık şeyle doymazsın ki sen yazık sana, üzme beni bak. Lütfen hemen şimdi güzel bir sandviç yap yanına da meyve suyu ohhhh missss, doyur şöyle güzelce karnını yahu

Canımm patates yemeğinin yanında pilav olmasaymış keşke bir de sebze hiç yok kuzum menünde, hiçbir şey olmasa bile en azından yeşillik ekle menülerine olur mu

Afiyet olsun canımm

Akşam menüsü

1 büyük kase tarhana 1 ince dilim ekmek
4 5 kaşık yoğurtlu mantı

Yürüyüş ekte aslında daha fazla ama telefonum tam göstermiyor
Jasminium84
Canım hem ekmek hem mantı olmamış ve hiç sebze yok, yarınki öğünlerine bol sebze ekle olur mu afiyet olsun

Afiyet olsun canım, gayet güzel

Sabah 10 kahve
Saat 12.30 2 haslanmis yumurta 2 çeri domates 2 dilim ekmek
16.30 smoothie
17.00 kahve
18.30 salata
3.8 lt su
Jasminium84
Çok güzel canım, afiyet olsun

Karşı rakibemden ses çıkmıyor. O da korkutuyor beni
Yokkk kuzummm korkulacak birşey yapamıyorum yine haftasonu işyerinden aradılar rapor hazırlıyorum saatlerdir

Karbonhidrat ağırlıklı olmuş menün Canım, yarın biraz daha sebze eklemeye çalış olur mu, afiyet olsun

Ne çok sebze sebze yedim di mi kızlar çok haklısınız ama sebze gerçekten çok önemli hem tokluk hissimizin artması için hem de kabızlığa engel olmak için o yüzden her öğünümüze sebze ekleyelim olur mu maviş güzellerim

Liste dışı olabilir ama gayet yolunda bence senin regl olmusmuydu benim gibi tatli değilde herseyi yeme istegi artan sendin dimi

Afiyet olsun canım Menun guzel. Akşam ogununde patatesin yanındaki üç yemek kaşıklık makarna olmasa çok güzel olacakmış. Tabi yaşın , boyun , metabolizman benimkiyle aynı değil belki zerre etki etmeyecek benim endişem.

Haklısın hafta sonu seysinden
Pazartesi işler değişir

Ahh kuzum sporlara tarih puan yazılmıyor. Yazılsa liste 2 saatte biter ama ben 4_5 saat uğraşıyorum. Benim kilom var her mesajda sende profil mesajı yapmışsın. Gerisini Elhan a devrediyorum

Ben kaptanimin sözünden dışarı çıkmam ki
Sebze yedim diye bu havam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…