Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bunu okuyunca konuya baktim da benim de vardi beslenmemi duzene sokup yuruyus spor yapinca gecti... O kadar ilac kullandirttilar genckizlikta hic zayifla dikkat et demediler.. ilaclik birsey degil tamamen beslenme spor ile gecer
Ne kadar güzel bir bilgi ve örnek canim. :super:Çogu hastalığın sebebi fazla kilo. Geçen gün düsünürken aslında şişmanligin da bir hastalık olduğuna karar verdim. Birer hastayız resmen. Organlarımızın etrafındaki yağlar zehir gibi farkli sebeplerle hasta ediyor bizi. :KK61:Şeker , sağlıksız karbonhidrat bizi sağlıklı hayattan uzaklaştırıp bağımlı hale getiriyor. Haftada verdiğimiz 200 gr yağ bile çok büyük bir başarı. Hani beğenmiyoruz ya. Aynada fizigimiz güzel görünsünün çok ötesinde başarılara imza atıyoruz. Bu gayretin içinde olan kendine inanan herkesi kutluyorum. :KK5:

İyi akşamlar efendim menü bildirmeye geldim

6 Ocak Cumartesi
Sabah 9.30
Çeyrek yufka ekmek arasına bir haşlanmış yumurta, kibrit kutusu peynir, yarım domates, bir dal yeşil soğan. Yanında 4 zeytin yedim.
13.25 ara öğün
1 cennet hurması kurusu
4-5 fındık
14.30 iki dilim elma iki dilim armut 1 havuç
18.00 akşam yemeği
1 kase patates salatası(dünden kalan)
1 tavuk but
3 yemek kaşığı makarna ve 3 yemek kaşığı yoğurt

🩵 Jasminium84 Jasminium84

Ne kadar güzel bir bilgi ve örnek canim. :super:Çogu hastalığın sebebi fazla kilo. Geçen gün düsünürken aslında şişmanligin da bir hastalık olduğuna karar verdim. Birer hastayız resmen. Organlarımızın etrafındaki yağlar zehir gibi farkli sebeplerle hasta ediyor bizi. :KK61:Şeker , sağlıksız karbonhidrat bizi sağlıklı hayattan uzaklaştırıp bağımlı hale getiriyor. Haftada verdiğimiz 200 gr yağ bile çok büyük bir başarı. Hani beğenmiyoruz ya. Aynada fizigimiz güzel görünsünün çok ötesinde başarılara imza atıyoruz. Bu gayretin içinde olan kendine inanan herkesi kutluyorum. :KK5:
Genel bakarsak eger fazla kilodan ziyade beslenme tarzina dayaniyor cunku kilo problemi olmayanlarda da var... Hani ne yerse yesin kilo almiyor diye ozenilenler var ya ben hic ozenmiyorum. İyi ki boyle,iyi ki dikkat etmek zorundayim,iyi ki yanlis ve fazla besinleri gorunce kilo almak gibi tepki veriyor vucudum🫶🧘🏻‍♀️🙏
Bugun mesela araogunumde 2 tanecik firindan cips yedim yazdim ya
Oglum kendine cips almaya gitti cok istemis(evde bulunmuyor) aldi geldi anne fırından yazani aldim daha saglikli gorunuyor belki sende eslik edersin bana dedigi icin yedim inan ki🌸 ve bu dusuncede olmasi beni mutlu etti🌸 aralikli oruc yapiyor benle bir 🥰

Teşekkürler varlığına birtanemm❤️ ya aslında geçeceğim okul bir çok öğretmenin tercih yaptığı ama gidemedigi ,yeni ,konumu çok güzel bir okul ama benim çocukluktan gelme bir bıkkınlık . İstanbul'da yaşıyorduk sonra iş sebebiyle Afyon'a taşındık . İlkokul 3 u orda okudum sonra babam vefat etti hayatımız altüst oldu. Annemin ailesinin yaşadığı yere ,Diyarbakır'a taşındık . Çok ciddi oryantasyon sorunu yasadik. Ondan sonrası liseye kadar semt değişikliğinden kaynaklı her sene bir okul. Sonra lisede önce 1 sene kız meslek(çok basarisizdim bir meslek edinmem için en azından annem istemişti) sonra başarılı olunca düz lise sayısal başka okul. Sonra İngilizcemin ataga geçmesi sebebiyle dil bölümü olan başka bir lise . Hep böyle geçti hayatım. Okul bitti atandım Batman'ın bir ilçesinin 1 buçuk saatlik mesafedeki köyüne . Ordan güvenlik sebebiyle merkeze alındım yine başka okul sonra evlendik sorunlar yaşandı diye ilk degisikligi tekrar Diyarbakır . Diyarbakır'da da bu 3. Normla okulumun değişmesi . Kimseyle bağ kuramiyorum . Alışıyorum ,seviyorum . Hep kursağımda kalıyor bir şeyler gibi . Roman yazdım resmen . K bakmayın değerli arkadaşlarım❤️
Tatlım hepimize ayrı paketler tanımlanmış. Tercihlerimiz de işin içinde. Zamanı gelince yaşıyoruz. Hayaller , beklentiler bazen gerçekleşiyor bazen üzüyor. Tecrübelerle önümüze bakıyoruz. Umudumuzu yitirmeyelim. Sahip olduğumuz ailemiz , değerlerimiz bize güç veriyor. Geçen hafta minicik kedimi kaybetmek dünyamı alt üst etti. Anladım ki hiçbir şeyin sahibi değiliz taşıdığımız canın bile o kadar aciziz ki bir o kadar da dayanıklı. Allah arada bir hatırlatıyor. Yaşama sevinci her şeyin üstesinden gelmemize yardım edecek. Kursağında kalan şeyler için şöyle düşün. Allah bana daha iyisini verecek. Ne romanlar var emin ol...her tebessümün arkasında ne acılar gizli bilemeyiz. İnsanlara iyi gelebilmek , derdine şifa olmak , kendini sevmeyi de ihmal etmemek lazım. Her şeye rağmen kalkıp bir çay doldurup nerede kalmıştık diyebilmeliyiz. :KK68: Sizinle olmayı seviyorum bu arada ☺️

Elhanciiim guzel kaptanlarimm bir önerim olacak🌸
Simdi menuler paylaşılirken cuma gunku kilosunu yazsa herkes en sonuna? Cunku yorumlamak istiyorum mesela fazla miii degil mii bilemiyorum geri cekiliyorum. Kiloyu gorsek listelerde gonul rahatligiyla yorumlariz🫶
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 sibel_84 sibel_84
Cordelia Cordelia
Tatlım hesaplarımıza girip profil fotosunun yanına her cuma guncelleyelim olur mu ? Daha kalıcı olur , bazen unutabiliyoruz menüyü bile unutuyorum ben.🙈 Benim mesela alttaki dairelerde en son kilom var. O da kullanılabilir.

Tatlım hepimize ayrı paketler tanımlanmış. Tercihlerimiz de işin içinde. Zamanı gelince yaşıyoruz. Hayaller , beklentiler bazen gerçekleşiyor bazen üzüyor. Tecrübelerle önümüze bakıyoruz. Umudumuzu yitirmeyelim. Sahip olduğumuz ailemiz , değerlerimiz bize güç veriyor. Geçen hafta minicik kedimi kaybetmek dünyamı alt üst etti. Anladım ki hiçbir şeyin sahibi değiliz taşıdığımız canın bile o kadar aciziz ki bir o kadar da dayanıklı. Allah arada bir hatırlatıyor. Yaşama sevinci her şeyin üstesinden gelmemize yardım edecek. Kursağında kalan şeyler için şöyle düşün. Allah bana daha iyisini verecek. Ne romanlar var emin ol...her tebessümün arkasında ne acılar gizli bilemeyiz. İnsanlara iyi gelebilmek , derdine şifa olmak , kendini sevmeyi de ihmal etmemek lazım. Her şeye rağmen kalkıp bir çay doldurup nerede kalmıştık diyebilmeliyiz. :KK68: Sizinle olmayı seviyorum bu arada ☺️
Haklısın kuzum çok haklısın❤️ teşekkür ederim . Aslında dediğin gibi de oldu biliyor musun? Gittiğim yer hiç önceki yeri aratmadı . Hep yoluna girdi bir şekilde . İşte insanoğlu o süreçte yıpratıyor kendimizi bile bile .

X