Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Neyse ki kısa sürdü. Gönlüne göre bulmani dilerim canım.
İnşallah inşallah canım . Bakalım hayırlısı . Ay bizim okulda gün yapacaklar bu ay çeyrek altın . Sondan birinci cikmistim. Bugün bir hocamız yazmış eve alacakmissin herhalde benim birincilik senin olsun diye nasıl sevindim . Ne güzel insan değil mi? Teklif bile edememiştim okulda yeniydim diye bu arada tekrar norma düştüm her dönem bir okuldayim . 15 tatilde psikolojisi bozuk bir Büşra olacak gibi . Cooook sıkıldım da . Yine nerden nereye geldim . Konuşmaya ihtiyacım var sanırım

Herkesin ödülü kendine,senin ödülün kendine. Ödülünü sahiplen ona odaklan,hedefin seni ödülüne götürecek yeter ki iste
Ben dün demedim mi ayran gonulluyum diye . Bir de ikizler burcuyum aman amaaaan . Ruh halim daldan dala . İsteklerim vb de öyle açığım ayrıca her türlü beni yoldan çıkaracak şeye . Ödül bu canım lütfen önüme cikmaa

Tatlım niyetin halisse bir şekilde tıkır tıkır her şey yoluna giriyor. Sen iste ama nasıl olacak diye düşünme.
Norm olayı evet çok can sıkıcı. Psikolojini hiç bozma. Bizim bir arkadaş senin durumundaydı. Sonra Antalya'nın en güzel okuluna atandı. Şer gibi görünüyordu ama çok mutlu oldu. Dur bakalım ne gelişmeler olacak. Kısmetin hep açık olsun. Güzel düşün güzellikler kapına gelsin.

Boyum 1.72
29.12 81.55
05.01 80.00

O zaman
kremali mantarli makarna
Gimbap
Taco
Sufle
Browni
Eti karam gurme

Arada aklima geldikce yazarim istediklerini at poşete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…