Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oooo vurdu ,gol olduuu
Vermemmm seni ellere vermeemmm Allah şahidim olsuunnnn

Süpersin canımmm

Gayet güzel canım ama biraz sebze eklemeni öneririm, bağırsak sağlığın için de iyi gelir, afiyet olsun

Canım menün karbonhidrat ağırlıklı olmuş, biraz daha protein ve çokça sebze eklersen hem daha hızlı hem kalıcı kilo verebilirsin afiyet olsun

Canım evde yoksa göz damlası al yarın. İlk kullanimda etkisini gösteriyor. Geçmiş olsun.
Dün öğlen kötüleşmeye başladığı an öğle arasında çıkıp aldım canımm, onu da kullanmasam perişan olurmuşum zaten, akşam çok çok kötüydü gözüm

Afiyet olsun güzeller güzeli kaptanım

Tamamdır kuzumm
inci-zehram hoşgeldin canımm

Gecmis olsun canım
Sağol kuzumm

Şahane gidiyorsun kuzum, afiyet olsun

Afiyet olsun Maviş kaptanim
Sağol spor kraliçemmm

Geçmiş olsun canım çay baharını deneme nintavsiye ederim faydasi olabilir
Sağol canımm, sık sık yapıyorum çay banyosu bi süreliğine de olsa epey rahatlatıyor o beni

Vaayyyy canınaaa, arkadaş şarkılar bile yazılmış, ben 2 gün açlık mı yapsam ne yapsam elimden kaçırmamam gerek ne Busra196 yı ne de canım mavişlerimden hiçbirini

Yeter çektigim insaf et gayri
Kordişim çekin ellerinizi maviş kizimizdan rahat rahat bizim için kilo versin
Ağzın bal yesin yaaa yapıştılar kızın yakasına

Günaydın kızlar
Grip gibiyim dünden beri kemiklerim boğazım ağrıyor
Diyete devam ama spor yapmaya halim yok
Çok geçmiş olsun kuzum

Günaydınlar güzel hanımlar
Haftasonu benim için en tehlikeli zaman diyet sürecinde kendimi frenlemek için buraya uğrayacağım
Canımm haftasonu hepimiz için zor geçiyor malum aileyle en kıymetli en verimli zamanı haftasonları geçiriyoruz amaaa sen ilk önce kendin için sonra da ailen için sağlıklı ve çoookkk lezzetli alternatifler üretebilir ve yiyebilirsin pekala da

Sabah karışık bitki çayımla günaydınnnn
Jasminium84
Şifa olsun, bol bol yağ yaksın canımm

Dukanla güne merhaba dedik
Günaydın canım rakibem

Canım kaptanim.
Casminime kaptanım demek nasıl güzel Kahven alsın gitsin tüm yorgunluğunu
Seviyorum seni
Canım mısınnn sen
Senin her hitabın bana dünyanın en güzel şarkısı
Çok seviyorum seni çok

Oooo gün erken başlamış senin de. Kolay gelsin canım. Haftasonu güya dinlenmek için var. Asla iyice yorulmak için var diyorum
Evet kuzum, kızlar küçük olunca onlar uyandığı gibi günüm başlıyor gün başlayınca da hafta içi yapamadığım işlere hemen girişiyorum
aynı şeyi hep derim haftasonu asla dinlenemiyorum ama yine de evde olmayı daha çok seviyorum

Hadi ben kaçar hanımlar. Şimdi 3 mil Leslie yapar . Sonra ütüye başlarım. Eşim geç gelecek evin içindeki iş geç vakite de kalsa sıkıntı yok.
Kolay gelsin kuzum.

Emekliliğe geeeeel
Ahhhh canımmm darısı başıma, erken emeklilik gündemde yine inşallah bana da vurur da evimde otururum

Gerçi böyle diyorum da daha çocuklar çok küçük, üniversite bitip evlenene kadar para lazım onlara ehhh bu devirde tek maaşla da zor oluyor herşey amaann çalışma konusunda çok ikilemlerim var

Ya da kahvemi de içip öyle başlayayım Leslie 3 mile.
Afiyet olsun canımm, ben de bugün yapacaktım Leslie ama kafamı çok oynatınca gözüm ağrıyor, şişlik baskı yapıyor galiba

Bir denerim, zorlanmazsam en azından 15-20 dk yapacağım

Elbeeeet bir gün buluşursunuz
Beni geçmeyin de hayırlı buluşmalarınız olsun kuzucuklarim
Amin dediğime bakma
Geçmemi istemiyorsan senin de aşağılara yürümen gerekecek
Zaten Ocak sonuna kadar yokuş inerim, sonrası inişli çıkışlı olur

Ben bebegi uyuttum daha yeni yapicam kahvalti sabah 10da yine kahve ictim şimdi 2 haslanmis yumurta 2 dilim ekmek ve biraz domates yicem yeter sabahtan beri de 1.5 lt su ictim sanirim barajlar da benim yüzümden azaliyor hic dikkat etmemistim ama bayagi iciyormuşum

Hadi sana da kolay gelsin canim
Hayırlı sabahlar kızlar
Günaydın canım
Herkes derken sağlığı müsait olan herkes di mi kaptanım aman diyeyim ben atlayacağım senin için. Ev yıkılmasa bari
Yok yok yıkılmaz bende yıkılmadı biliyorum 84 kilodaylende yapiyorduk
Seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…