Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay hiç canim istemedi ya gerçekten baya tok hissettim ama önceden olsa tok olsam dahi yerdim. Ama kendimizi tutmazsak zayiflayip geri alicaz verdiğimiz kilolari
İnşallah canim teskekur ederim
;-*
Afiyet olsun bitanem İradeni kutluyorum.
Senin için çok mutluyum. Çitirlar ligine sağlıkla ulaşacağını hayal ediyorum şu an
Ay ben de ben de
Ay ben de çok pahalı diye almak istemiyorum ya kuru kuru şeyler 70 80 TL vermek istemiyorum
Hava kapalı ama ruhumuz öyle olmasın canim

Tünaydın kızlar

Dün yemeğe misafirlerim vardı, hem yemekle hem temizlikle uğraşınca buraya giremedim

Menü olarak da düzenli bir menüm olmadı kaptanım, çünkü pişirdiklerim olmuş mu diye tadını baktım sadece, başka birşey yemedim Wilma11

Spor da yapamadım kaptanım ama sürekli ayakta ve hareket halindeydim ama yoğunluktan adım sayıma bile bakmayı unuttum Cordelia

Tebrikler maviş kaptanim en büyük.pay senin. Challenge kazanarak transfer yaptın bu bize avantaj oldu. Takımda mükemmel performansı ile kaptanına destek oldu. En büyük mavi
Sağol canımm asıl ben sizlere teşekkür ederim esas yükü siz yüklendiniz

Ayrıca sana özel bir teşekkür borçluyum, uyarın sayesinde transferi gerçekleştirdim çok da şahane oldu

Ateşim 39-40 olmuş duşa gittim ama çok üşüdüm
Kaptanım çok geçmiş olsun

Ellerine sağlık canım

Jasminium84 bu hafta için teşekkür ederim canım tebrikler
Tatlımmm ne demek, asıl ben teşekkür ederim sayenizde 1. Olduk

Ellerine sağlık kaptanım, dün çok yoruldum bugün dinlenebilirsem başlayacağım spora

Allah yardımcınız olsun kızlar, tez zamanda şifanızı versin

Veli toplantısı var canım. Şu yaşanan olaylardan sonra okul çok gergin
Bekliyoruz bakalım ne diyecekler

Haklısın bitanem şöyle bir avantajımiz aşağıda arkadaşlari var onlarla oynamayı ağaçlara tırmanmayı seviyor. Eşim salona almama izin vermiyor. Ameliyatın iyileşmesi bir iki gün sürer çok kalmayacak evde. Dedim ya bir de çok soğuk yağışlı günlerde gece dışarıda bırakmam o kadar ...çok seviyorum kedimi yavrum gibi oldu.

Yok bu sefer yaparım, ben 4. Programa da katılırım diyordum, kabul ederlerse, o zaman yapmam diye düşünüyorum, 5. Ye de katılırsam yine yaparım diyorum kendimce. Kabul etmezlerse bireysel olarak kendi kendime program yaparım diye plan yapıyorum, kısmet, bakalımmne diyecekler

Jasminium84 canan Karatay kanal d de. Kolojen ilaçlarına para vermeyin diyor. Kemik suyu ve kelle paça için ve c vitamini tüketin. Diyor. Paranızı boşa harcamayın diyor.
Karatay söylüyorsa vardır bir bildiği, teşekkür ederim bilgi verdiğin için canım

Bu hafta misafirim vardı uğraşamadım onunla ama haftaya kasaptan kemik alıp yapacağım inşallah

;-

Ay ben de çok pahalı diye almak istemiyorum ya kuru kuru şeyler 70 80 TL vermek istemiyorum
Yani evet pahali gelebilir ama bir paket bana 1 ay gidiyor :) kendime tambugday ekmek alsam öğünümü yanimda tasidigim icin kalan ekmegi buzluktan çıkar ısıt sansim olmuyor ve taze taze yenmeyincede kalip kufleniyor daha pahaliya geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…