Popüler Konu LenaG ile MasterFit

24 saatte 12 şehit var ya çok üzüldüm
Allah ailelerine sabır versin çok zor haberi izlerken benim boğazım düğümleniyor onlar neler yaşıyor kimbilir mekanları cennet olsun
Süper irade tebrikler canım ben olsan ucundan kıyısından yer durmazdım hele ki ısrar varsa ayıp olmasın derdim eksiler böyle geliyor.iste

Çok şükür bitanem Allah yüzünüzü güldürsün yavrun iyileşecek onun güzel gunlerini göreceksin. Korkulacak bir şey olsaydı değerleri öyle hemen yukselmezdi. Yüreğini ferah tut. Gözün aydın.

Yediğimiz sağlıklı gıdalar bedenimizi iyilestirip guzellestirdigi gibi psikolojimizi de ihya ediyor. yaşadığın üzüntüler bağışıklığını düşürüp seni hasta eder o zaman yavrularına bakamazsin bunu düşün her anlamda güçlü kal. Ağlamakla mutsuz bir anne kimliği üzerine yapışır kalır.

Afiyet olsun sidoşum.
Kuru fasulye turşuyu çok sever ama. dikkatli ol gbol yesillikli bir salata hepimizi mutlu eder. Menun çok güzel.

Afiyet olsun bademim.
Akşam ogunun çok erken yenilmiş bu çok harikaSadece su az . Tarçınlı , su yapacaktin unuttun mu

Afiyet olsun bitanem İradeni kutluyorum.
Senin için çok mutluyum. Çitirlar ligine sağlıkla ulaşacağını hayal ediyorum şu an

Afiyet olsun Aysenurcum. Menun çok güzel. Evinde sağlıkla yaşayın ellerine sağlık. Temizliğin verdiği huzurunu hissediyorum.

Günaydın mutlu pazarlar
Dün liseden arkadasim geldi tüm gün benimleydi size eslik edemedim
Arkadasim gelmeden sabah 1 saat eliptik yaptim Cordelia 420 puan :)

İlk ogun 13 te iki haslanmis yumurta,roka,zeytin,ajvar,labne,1 wasa

İkinci öğün saat 16 da ceyrek ispanakli gozleme ve 2 yk yalanci profiterol

2 lt su ictim

Midem guruldayarak uyudum o tatliyi sindirmeliydim Elhan Wilma11

Afiyet olsun Leylacim. Sabah iyi ki eliptik yapmışsın profiterol buharlaşıp gitmiştir. Kahvaltı da çok güzel. Gozlemenin iyi niyetinden emin değilim. Ceyrek miktarda çıtırlara pek zarar veremiyormuş diye bir söylenti var
Liseden arkadaşlarla bir araya gelmek heyecan ve mutluluk verir bana. Bir dahaki buluşma tekrar nasip olsun canım

Canım wasa istedi Afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…