Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun

Çok şükür. tabi canım mutlaka kontrole götür.

Bazen dertlendirdim şeylerden utanıyorum bu haberleri duyunca
Rabbim ailelerine sabır versin, mekanları zaten cennet
aynen öyle canım saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz, kafaya takıyoruz. insanlar oralarda nelerle uğraşıyorlar, neler yaşıyorlar. bir de tabi aileleri....

Önüme gelmezse meyve yiyen biri değilim canım
Bugün teyzem aradı tanıdığı bı kadın vefat etmiş. Epilepsini çocuğu varmış kadın 49 yaşındaymış çocuğun arkada bıraktı gitti diye üzülüyor bir alınganlık gösterdim bende çocuğumu arkada bırakacağım diye oturdum ağladım
Biraz kaju yedim su ve şimdi de yeşil çay u uykum geldi iyi geceler

Afiyet olsun canım Cuma menüsü olarak gayet güzel.
Aa yine ağzıma acı biber surulmemis

Sabah
1 Kk tulum peyniri ve şekilli peynirlerden
1 tavada yumurta
2 dilim ekmek
Biraz salatalık ve domates
2 çatal vişne receli

Öğlen yok

Saat 16.00
(Bir davetteydim buz gibi havada mangalda sucuk ekmek yapıldı hem aciktim hem de üşüdüm dayanamadım yedim.) 5 parmak büyüklüğünde ekmek arası sucuk.

Akşam
Çocukların arkadaşının dogumgunune gittik
Önüme bir sürü hamur işi, türlü türlü mezeler geldi, hiçbirine elime surmedim
Sadece çay ve sade Türk kahvemi içtim ve ciktim

Elhan Busra196

İçimden bir ses bir öğretmen daha geliyor diyor Mthn83 hazır mısın
aysenurt3991 hemşireydi yanlış hatırlamıyorsam
Evet hemşireyim canım kusura bakmayın malum hafta sonu temizlikle geçti sonrada misafirliğe gittim hiç gelemedim buralara

Aksam iyi tutmussun kendini ,helal olsun canım Sucuk da erken saatte yenmiş . Diğer öğünler de dengeli olunca sorun olmaz inşallah . Afiyet olsun tatlım

Aksam iyi tutmussun kendini ,helal olsun canım Sucuk da erken saatte yenmiş . Diğer öğünler de dengeli olunca sorun olmaz inşallah . Afiyet olsun tatlım
Doğum günü evde değil bir mekandaydi canim. Hatta d.g.nu yapan hanim yanıma kadar gelip bak bunların hepsini ben ve annem yaptı eğer şüphen varsa olmasın ye dedi. Ben de mahcup oldum yok ben yiyip geldim dedim yanlış anlamasın diye ama gerçekten sucuk ekmek çok tok tuttu. Hiç yiyesim gelmedi. Eskiden olsa o tabak biterdi belki de kadına ayıp olmasın diye. Ama artık duygusal açlık yok

Ciddi kararlılık ve irade göstergesi canim. Ben böyle ortamlarda hayır diyemiyorum hiç ayıp olmasın diye değil ha yanlış anlaşılmasın kendime hakim olamadığımdan o yüzden gitmemeye çalışıyorum elimden geldiğince diyet sürecinde harikasın böyle devam edersin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…