Popüler Konu LenaG ile MasterFit

En azından bir şeyler yemişsin. Yarın sebze yemeği pişir , çorban da olsun kaptanım. Rapor bitine kadar iyiles sağlığına kavuş inşallah.
Raporum bitti pazartesi işbaşı
Çarşambadan cumaya kadar raporluydum
Muayene bile etmedi ben istedim doktor tamam dedi üç gün verdi sonra ben hep yattım

Kız ben kurabiye yemedim ki dün Arada sadece 1 minnak susamlı kandil simiti vardı. Hani şu minik pastane işi. Dışarıdaydım arkadaş vermişti. Çantamda peçete içindeydi. Şekerim düşünce onu atım ağzıma o kadar.
Yok gerçekten ince tek lavaştı. Bir de ben hızlı yerim hep. hazım zor oluyor dolayısıyla. Kilo nedenlerinden biri de bu. Yerken aklıma geldi dur dedim zaten ekstra oldu bu döner işi ben bunu iyice çiğneyerek yiyeyim. Sakin sakin uzun uzun çiğnedim. İnanır mısın masadan midem çok rahat kalktım. Genelde karbonhidratla et mideyi zorlar hele de hızlı yiyince, ama iyice çiğnediğim için farkı gördüm.
Yarın evdeyim kahvaltımı öğlen yaparım. Bugün dışarı çıkacağım diye ayarlayamadım erken yedim falan...
aslında akşama yoğurtlu yayla çorbası yaptık. ama dünden makarna kalmıştı hadi onu bitirelim çorba da yarına kalsın dedik ondan oldu canım. ama zaten ben hafta sonları geç yatıyorum.

Son düzenleme:
akşam salata falan yeseydin yanında kuzum. acıkırsın ilerleyen saatlerde. afiyet olsun

Afiyet olsun canım Yavaş cignemeyi keşke öğrenebilsek

Ooooo kimler gelmiş. Ben de nerde bu sporcu kraliçelerim diyordum sen geldin. İyiyim canım. Sen nasılsıniz
Sağol cordeliam aranızda hala yer var mı bana
Kinoşum gelmiş
Hoş geldin nerelerdesin yoğun hatunum biz aynı yaglarimiza savaş açtık , kavga dövüş kilo vermeye uğraşıyoruz.
Hoşbuldum Elhanımne güzel yapmışsınız ben tam tersi yağlara kucak açtım
Selam
İyiyiz kuzum, sen nasılsın?
Sağol fezam iyiyim şükür.
hoşgeldin canım nasılsın?
Hoşbuldum canım

Urfa merkezde birkaç yer vardı benim de bildiğim içim rahat yediğim. Salaş yerler daha çok heryerde. Ama işte öyle yerlerde de yediğim yemeklerin tadı başkaydı

Afiyet olsun canım Yavaş cignemeyi keşke öğrenebilsek
benim beslenmemde en baş sorunlarımdan biri. kiloya almaya da çok etkisi varmış ve vücutta pek çok soruna neden oluyormuş. müthiş hazımsızlık yapıyor. bir uzman midemizin dişleri yok, besinleri ağzımızda iyice çiğneyip öğütmemiz lazım demişti yıllar önce tv de. hep aklıma gelir. yerken uygulamayı unutuyorum ama. bundan sonra daha dikkat edeceğim inşallah.

Ben de açım şu an. Ama sabahki gelecek eksiyi düşünüyorum yemiyorum

Açlık tokluktan kolay biliyormusun

Bu videoyu yapacağım 8 gibi isteyenler katılabilir
Göbek değil basen lazım bana
İçimden bir ses bir öğretmen daha geliyor diyor Mthn83 hazır mısın
@aysenurt3991 hemşireydi yanlış hatırlamıyorsam
Olsun diyeceğim de öğretmen degillermis
Duyanda beni öğretmen düşmanı sanacak. Hepicigini severim gerçekten eğitime katkısı olsun yeterki
Depremin sabahı iş telefonu çaldı bı kadın marastan Kayseri'ye aramış nasıl olduğunu anlamadık ama. Hamileymiş sancıları başlamış ambulanstan hizmet alamamış. Maraşlı bı arkadaş yerini öğrenip sağlık hizmeti ulaşmasını sağlamıştı. İmkanımız olsa arabayla gidip alacaktık. Rabbim tekrarını yaşatmasın
Yavruna sağlık sıhhat versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…