Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım Can düşmanlarim kurabiye ne zaman semtini terk edecek. Yine gelmişler.

Acıktırmadi az önce çayın yanına bir tutam fıstık yedim aciktigimdan değil çayin yanında fıstık sevdiğim için.

Acıktırmadi az önce çayın yanına bir tutam fıstık yedim aciktigimdan değil çayin yanında fıstık sevdiğim için.
Fıstık ben de çok severdim . Küçük oğlumun hamileliginde kilo kilo yiyince tiksindim bu ara hiç yiyemiyorum ama 6 Şubat panikten geldi 1 ay erken 2700 doğdu doktor iyi ki yemişsin o fıstıklar kilo yapmış bebeğe dedi

Fıstık ben de çok severdim . Küçük oğlumun hamileliginde kilo kilo yiyince tiksindim bu ara hiç yiyemiyorum ama 6 Şubat panikten geldi 1 ay erken 2700 doğdu doktor iyi ki yemişsin o fıstıklar kilo yapmış bebeğe dedi

Daha bir gün dolmadan nohut tavayı ekmeksiz yoğurtla yiyen Hale, bir hafta sonra neler yapmaz
Soğuk baklava sayılmaz
Pazar günü bi köye gidiyorum, tüm haftanın emeği çöp oluyor abla. Şunu da bi aşabilsek…

Sağlıkla büyüsün yavrucun . Allah bir daha öyle büyük panik yaşatmasın kuzum. Fıstık hem protein hem kalsiyum içeriyor.100 grda 92 mg kalsiyum , 20 mg de protein var canım. Çocuğa faydası olmuş ne güzel.

Amin canım benim . Rabbimin bildiği var demek öyle çok yemiştim ki . Yavrum içinmiş

Pazar günü bi köye gidiyorum, tüm haftanın emeği çöp oluyor abla. Şunu da bi aşabilsek…
Ekmeğin yerine bol salata yersen sıkıntı olmaz canım. Bir diğer taktik de haftanın beş günü sağlam menüler hazırla iki gün serbest takılabilirsin emeğin boşa gitmez. Ama hafta içi kaçamak olmayacak. Protein sebze+ sağlıklı karbonhidratlar ( ceviz, çiğ fındık, çig badem) bütün formül bunun üzerine. Ayni saatlerde yemeye calis . Akşam ogununde ekmek tercih etme. Bulgur pilavina düşkünlüğün varsa iki en fazla üç kaşık ye. Düzenin oturacak hepimiz senin gibiyiz.

Sabahları fırınlara biber ve patlıcan gönderir Urfalilar iki sene de ben görev yaptım Urfa' da çok güzeldi gerçekten.
Bizimki Urfa’ya gıcık oluyor. Bursa’dan falan misafir gelse götürmek istemiyor hiç.

Wilma11 Elhan

23 Aralık 2023

sabah 10.30
sucuklu omlet
peynir, 5 küçük zeytin
1 tk petek bal
3 çeri domates, 1 küçük kapya biber
1 parça karabuğday ekmeği

ara 14.30
3 ceviz, 2 minnak incir pestili (saf meyve)

öğlen 15.15
1 ince lavaş içinde et döner

akşam 19.20
1 servis kaşığı zeytinyağlı taze fasulye
3-4 yk yumurtalı makarna
2-3 yk ev yoğurdu

şimdi kabuk tarçın demleniyor onu içicem.
1,5 lt su

bugün öğlen biraz karışık oldu çarşıda olunca. kan şekerim çok düştü, hissettim. çok rahatsız etti. bir süredir yememiştim canım döner istedi ama lavaş ince de olsa yemeyeyim dedim. banka oturdum cevizleri ve inciri yedim. tamamdır dedim ama karnım da sanki çok acıkmıştı ve daha da orada işim vardı. ben de gidip yedim. döneri direk yeseydim en azından diğer ara öğünü yemezdim. fazla oldu ama napim yapacak birşey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…