Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Düzene geçmen dileğiyle ozim balım
Afiyet olsun güzel menü.

Evet 42 gün oluyor, 43. Gün serbest gün
Valla hurmayla çay içebileceğim için çok mutluyum, diğer seçenekleri vakti geldiğinde değerlendiririm, henüz bilgim yok.

Fıstık 1 kez kızımda yedim, çiğ kuruyemiş kalmamıştı, çekirdek olsun dedim, zaten bugün cevizim gelecek, artık ordan devam, tahinli karışımla dönüşümlü yaparım

Apa' nin bulgura teşvik ettiğini bilmiyordum hâlâ da çok ilginç geliyor. Ben isyan ederdim o da beni gruptan atardı muhtemelen
Seviyeleriniz sabır gerektiriyor hayattan sogurdum . Her babayigidin harcı değil canim.
Yok yaa, aslında vücudundaki rahatlamayı bir görsen bırakmak istemezdin, bulgur ekmek gibi şişirmiyor. İlk yaptığımda haftada 2 kez yapıp 4 gün yediğim ve hep eksi geldiğim oluyordu.
Dünkü orta boy tencereye 1 avuç bulgur attım ve 1 kase yedim, sabah + 500 gördüm, şaşılacak şey lenfödem az, ağrım az, elim yüzüm şiş deyil. Bu neyin artısı çözemedim

Son düzenleme:
Bu hep böyle gitmeyecek, karaciğer temizliğine kadar vücudu fabrika ayarlarına döndürmek hedefleniyor, sonrası hemen eski düzene dönmemek için alışma süreci, en sonu kişinin iradesine bağlı, ben ilkinden sonra Türkiye’ye gitmiştim, davetler, dışarda yemeler filan, toparlayamadım. Bu sefer nasip olursa birkaç sefer programa katılıp pekiştirmek istiyorum ,Rabbim nasip etsin
En önemlisi ve zor olanına hazır ve paketli gıdaları hayatımızdan çıkarmak

Yaaa sen hamişşmisin ya aşk olsun niye demedin bana hayırlı olsun güzelim yaaa
Anaammm kızzzz deme öylee dicektim ama biara kaynadı gitti unuttum sonrada dedim zannettim aslinda

gelmedin kaçgundurr unuttun iyice benide bende zaten sokumu atlatamadım sen bana kaptan devrettiğin zaman ben hamileymişimm ya nasil olcak nasil bitcek bilemedim herkesten uzağımm gecede kizıma ateş çıktı neolduğunu anlayamadık kustu bide havale gecirdi yavrum

Bulgurdan olmasın

Geçmiş olsun canım

Oy kıyamam, Allah şifa versin canım

Verdikçe mutlu oluyoruz kaptancım inşallah kglarımız gittikçe daha da mutlu olacağız
mutlu olacağımızı kestiriyorum yazarcim azmine kuvvet
Gitti gül gibi yazarımız
Beni alaydın nolurdu yaktın ciğerimizi
Aslaa acımam alırım en iyisini
Kuzum gece biseyy yoktu kuzucugumun sallgin demek ki çok geçmiş olsun şimdi nasil bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…