Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlarr
30 ekim

Kahvaltı
Dışarıdaydım malesef bir poğça bir ayran

Ara türk kahvesi

Akşam
1.5 kepçe yayla çorbası
4 yk dana kavurma
Bol salata

1.5 lt su
Elhan Efenin_Annesi
Pogacani görmezden geliyorum dışarıda bazen zorda kalabiliyoruz bu konuda esnek olmaya çalışacağım. Afiyet olsun canım gerisi muhteşem.

Akşamda 3 kayisiyi suya isla sabah suyunile beraber kayisilari ye üstüne 2 bardak daha su iç abla bende işe yaradı umarım faydası olur Elhan abla belki denemek istersin
Meyve yasak canım, kuru, yaş farketmiyor
Sinameki tozu yutuyordum, artık o da ağzımda çoğalıyor, arada salataya baharat gibi döküyorum

Ya bilmiyorduk fezom bizi uyarsaydin Diyette kabızlık başımızın belası..
Akrrebin apa yaptığını bilmiyordum
Sanırım 4. Seviyeye kadar kabızlık beklenen bir sorun, sonrası düzeliyordu, yanlış hatırlamıyorsam.
Bende hareket de az olduğu için iki katı zor

Kahvaltı

2 yumurta sarısı
İpli, küflü peynir
Domates, bahçe dolma biberi
Fındıklı tahin karışımı

Akşam
1 dolu kase bulgurlu yeşil mercimek çorbası
1 tabak yağsız kızarmış patlıcan üstüne sarımsaklı yoğurt, üstüne tereyağlı toz biber
Biraz çekirdek ( 1 avuçtan fazla)

Su devam 1,5 olur
3 kupa kahve

Elhan , Ellssa
ZincirKirma

Canım kavrulmuş çerez yasak nasıl yedin? Çiğ çekirdek miydi?

Aa yağlı kahveyi duymamıştım yasak olduğunu bilmiyordum. Yapmam artık.
Ben normal beslenmede ben aşırı kabızdım. Bu seviyede 1 hafta kabızım diğer hafta çözülüyor. Yeni başladık. Şifalanacak inşallah bağırsaklarımız da
Akşamda 3 kayisiyi suya isla sabah suyunile beraber kayisilari ye üstüne 2 bardak daha su iç abla bende işe yaradı umarım faydası olur Elhan abla belki denemek istersin
Kayısı yasak malesef. 9 Kasım bitiyor 1 seviye. 2.seviyede kuru meyve olacak.

Amaann heryerim kırılıyo vallahi kuzum hastayımm iyilestim diyorum gene başlıyo ardından

4 gün önce gittim doktora cok küçük daha 5 haftalıktı 9 kasıma gidicem tekrar kalp atışına
Yaaa sen hamişşmisin ya aşk olsun niye demedin bana hayırlı olsun güzelim yaaa

Benimki 11 kasımda bitiyor, eskiden kuru meyve olarak sadece hurma yeniyordu sabah öğününde, şimdi değişti mi.

Daha önceleri sesli mesajında dinlemiştim yağlı kahvenin yasak olduğunu, öğün yerine geçer demişti, benim kolayıma gidiyor, zira yemek yapmayla, mutfak toplamayla çok uğraşamıyorum.
Bazen domates salatalığın üstüne zeytinyağı dökecek halim bile kalmıyor, yalap şap yapıp oturuyorum

Son düzenleme:
Çiğe yakın bişey, tam kavrulmuş yemiyorum
Çiğe yakın değil tam çiğ olacsk. Sadece yer fıstığını kavrulmuş.
40 günden fazla oluyor o zaman. Eylülün sonu başlamıştın. Ben 1 Ekimde başladım.

Ohoo şimdi bir hurmadan birden fazla seçenek oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…