Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bize nazar değdi bu hafta Bu hafta artısız kapatalım. Haftaya bomba gibi devam ederiz .
Ben inanırım kuzum. Sabah gunesin ilk ışıklariyla ziyaretçi sayimiza bakıyorum 35-40 kişi bakıyor. Hele cuma günleri herkesin gözü üzerimizde. Baksınlar tabi tüm Türk hanımlarına destek olalım ama her göz aynı değil işte. İnşallah toparlanır önümüze bakarız.

Muhteşem bir menü.
Afiyet olsun canım Yarın ben de çok güzel bir menü hazırlayacağım inşallah.

Insallah kuzum ama değişiklik pek sezmiyorum koşu bandı gelince sporla daha iyi olacağım gbi

Muhteşem bir menü.
Afiyet olsun canım Yarın ben de çok güzel bir menü hazırlayacağım inşallah.
Hadi bakalım tekrar sahalara geri dönüyoruz yarın dukan içeceklerimizide yapalım
Insallah kuzum ama değişiklik pek sezmiyorum koşu bandı gelince sporla daha iyi olacağım gbi
Olacak olacak Olumlu düşün olumlu olsun .

Aslında yağlı kahve de yasak da ben yapıyorum, mecburiyetten.
Öncesinde ekmek bağımlılığı olanlar için hergün bulgur yemeyi tavsiye ediyor Ahmet bey, tabi miktar önemli.
Bende bi çözüm bulamadım kabızlık olayına

Akşamda 3 kayisiyi suya isla sabah suyunile beraber kayisilari ye üstüne 2 bardak daha su iç abla bende işe yaradı umarım faydası olur Elhan abla belki denemek istersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…