Popüler Konu LenaG ile MasterFit

30 Ekim
12.00 İki çeyrek bazlama , peynir , zeytin, reçel , bir yumurta , bir sigara böreği, yeşillik, domates, salatalik , bir çay kaşığı bal, kaymak ,( kisaca serpme kahvaltı) bol çay
14.00 Kahve
18.00 İki minik acur , bir elma
Ellssa
Bugün de fena kahvaltıya dışarıda para verince hepsinden yemek gerekiyormuş gibi kötü bir huyum var.

Çocuklara geçmiş olsun canım Allah şifa versin. Bugün ben de meyve ile akşamı kapattım kuzum. Afiyet olsun.

Çocuklar hasta olunca annelerin morali direkt sıfırlanıyor. Benim de oğlum hasta yarın işten izin mi alsam eşim mi alsa diye düşünüyoruz

Çocuklar hasta olunca annelerin morali direkt sıfırlanıyor. Benim de oğlum hasta yarın işten izin mi alsam eşim mi alsa diye düşünüyoruz
Gerçekten de öyle iştah gidiyo enerhmjileri siifirlaniyor canım sıkılıyor da allahim geçici bir süreç nezle olmuş benimkiler Dr cigerde ve boğazda bisey yok dedi . Soğuk algınlığı öksürük şurubu ve parola yazdı onları kullanıyorum şuan inşallah fayda sağlar. Senin oglusuna geçmiş olsun cnm ikinizden biri mecbur izin alacak az izin alan kimse o alsın iş yerinde sıkıntı olmasın diye dedim rabbim şifa versin tüm çocuklara.

Estağfurullah. Ben yeniden başladığımda çok yazamıyordum. Menü listesini 1 saat uğraşıyordum. Sil yaz sil yaz. Sonra çekiliyodum. Bi ara bırakayım dedim hatta. İçimdeki akrep bırakma kendini geliştir dedi. Yatmaktan kitap okumadan fırsat buldukça buraya bakıyordum. Yoruma yazmak ço zordu önce. Sonra tek tük yazdım smile olmadan çok orta çok farklıydım işte. Ondandır yani

Hindistan yağı kahveye koymak hiç hoşuma gitmedi kaptanım. Tarçınlı olanı daha hoşuma gitmişti. Bi deniyeyim yine.

Cevizli kek ve makarna özledim çok seviyordum
Çok güzel olmuş. Tam ayarında yemişsin. Afiyet olsun canım

Afiyet olsun
Çok geçmiş olsun canım
Çok geçmiş olsun canım
Afiyet olsun canım

afiyet olsun canım ben menüne bayıldım akşama harika toparlamışsın

saol canım ama aslında hiç yemesem daha iyiydi.

İyi yapmışsın canım. İki üç tane ile yetindigin için
Tatlım sabah dörtten 6.30 a kadar uyudum ben de seni çok iyi anlıyorum. Beben var işin zor. İnşallah bu gece uyur.
İnşallah hocam. Uykusu geldi gibi.
Bugün ödül günün olsun hocam

Bize nazar değdi bu hafta Bu hafta artısız kapatalım. Haftaya bomba gibi devam ederiz .

Tesekkurler.
Hem grip hem de genetik bir hastalığı var ondan da rahatsız bakalım sabahki duruma göre ya o ya ben alacağız iisagol canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…