Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanım bulgur yerine sağlıklı bir dilim ekmek denemeni tavsiye ederim. Ben kabızlığı bu şekilde çözmüştüm.
Afiyet olsun inşallah sıkıntıların geçer.

11:00
2 dilim ekmek
Peynir zeytin
Hibiskus çayı
13:00
Nane limon
16:00
Diyet çikolata
18:30
3 kepçe mercimek çorbası
Salata
2 dilim ekmek
1,5 lt su
Elhan Efenin_Annesi
Hayalcim dört dilim ekmek fazla gibi geldi.Her bir kepçe çorba bir dilim ekmek yerine geçer diyor diyetisyenler ne kadar doğru bilemem.
Afiyet olsun

Afiyet olsun Eminecim. Güzel menü. Geri kalan üç günlük menülerin de güzel olur inşallah

Aayyy ne güzell yaaa bi biz çıkamadıkk istambula olmayı cok isterdim dün ams kısmet değilmiş

Bayram kutlaması yapmışsın. Bir cumalik vaka daha eklendi sayfaya. Allah sonumuzu hayretsin

Afiyet olsun Sibelcim.
Şeytanı dinleme tatlım.

Kaptanım bulgur yerine sağlıklı bir dilim ekmek denemeni tavsiye ederim. Ben kabızlığı bu şekilde çözmüştüm.
Afiyet olsun inşallah sıkıntıların geçer.
Ekmek yasak kaptanım.
Böyle de çözdüm. İlk taksiti ödedim gecikme ile karnındaki makine hala çalışıyor. Limonlu çayımı içiyorum. 2.taksit hazırlanıyor

Ekmek yasak kaptanım.
Böyle de çözdüm. İlk taksiti ödedim gecikme ile karnındaki makine hala çalışıyor. Limonlu çayımı içiyorum. 2.taksit hazırlanıyor
Anladım kaptanım özel bir listen vardı doğru. Keşke bize daha önce anlatsaydin bu durumu. Bulgur bulgur deyip başının etini yedim üzgünüm. Limonlu çayın şifa olsun. Kahvenin içine hindistan cevizi yağı koymayı da deneyebilirsin o da kabızlığa iyi geliyor ama sabah içmek lazım.

canım Beth18 i yanlış yazmışsın. +1.4 olacak

İki üç tane citledim gözüm kalmasın dedim. uykusuzluktan ölüyorum. Yarın okul var .
Allah'ım bebem erlen uyusun da bende uyuyayım
İyi yapmışsın canım. İki üç tane ile yetindigin için
Tatlım sabah dörtten 6.30 a kadar uyudum ben de seni çok iyi anlıyorum. Beben var işin zor. İnşallah bu gece uyur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…