Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İlk menümü paylaşayım bende :)
kahvaltı: görselde bir tanede mandalina yedim
Akşam yemeği: oda görselde yanında bir tane mandalina bir parça cezerye 6badem 8antepfıstığı 6kaju yedim :)) iki öğün yapıyorum bu sebeple bir arada yiyorum herşeyi. 18.00 de kestim yemeği çay ve su dışında bişey tüketmeyeceğim yarın 12.00 ye kadar :)
15 dakika da Leslie yaptım bugün. Bu hafta böyle başladım sonra artacak elbette

Eklentiler

• IMG_2165.jpeg
    147,9 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_2166.jpeg
    200 KB · Görüntüleme: 28
Ondan degil abla gereksiz olur düşündüm sonradan aslında takıldım ogün ben senle olmasada olurdu

blonde ambition sende gülme herseyimee birsey sordum cvp vermedin
Canm haftasonu serbet beslendim diye yazmıştım yani canınız çekmesin sonuçta herkes diyette diye yazmak istemedim . Dün tüm gün dışardaym canm eve gece yarısı 02de döndüm 03de yattım. İzmirde müthiş güzel kutlama yapıldı denizden tüm gemiler lazer şovlar ve fişekler attı sahildeydik valla dısarda hiç diyet yapmadım yani öğlen meşhur bir tatlıcaya girmiştik üzerine 2 top dondurma konulmuş Spangilede yedim ve günün devamında da bir duble alkol ile Bir dolu kase kadar antep fıstığı yedim. Akşamda yine dışarda yedik Adana kebap,yayık ayran,salata canm aslında bu akşam menüm diyette yenebilir ama öğlen yediklerimden genel kalorim yüksek olmuş oldu. Cumaya kadar dengeliycem Elhan

Cumayı düşün
Afiyet olsun canım

Menüm

13:00
2 çatal peynir
9 zeytin
Kaymak
Salatalık
1 kase yoğurt

19:00
1,5 porsiyon pezik sarma biber dolma (bulgurlu)
1 kase yoğurt

Kaç gündür bulgursuzluğumdan kabız oldum. Gönlümce yedim. Kuyruk yağından oh miss d vitamini.
Şimdi karnıma makine girdi. Zor yazıyorum yani

Elhan Efenin_Annesi

Merhaba ugrayamadim. Bugün yoğun geçmedi ama oturduğum yerde uyuyakalmisim. Sizler nasılsınız. İnşallah hafta sonunu eksi ile gecirmisinizdir. Benim ne yazikki yediğim hurmalar tirmaladi.
Önümüzdeki 2hafta izinli olucam temizlik misafir filan

Canım 82.5
Daha iyi olucam inşallah

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…