Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet maç uzatmalara kaldı bizim hazır sende 7lere veda etmeden bir kez daha yarışalım hemde bu kez dukanlarımızla

Ay ablaa nebilemm bi şey oldum dedim motive sini düşürdüm

Yanii hic bozmasan tabii aşko ama arada vucudun duracakk bende araliga kadar 58 düşünmüştüm ara ara vücut durunca olmuyo
Arada ödül yapınca iki kat spor yaparım canım. Benim metobolizmam çok iyi çalşyor zaten ben sizinleyken 2. Reglemide eksiyle bitirdim. Wc sorunuda olmayan biriyim ve çok spor yapıyorum ondan rahat ilerlerim diye düşünüyorum. Bakalım

Ben bu 8 leri ne zaman kıracağım
Dur kız çatlama sende benim gibi acelecisin hırstan aç kalıp bayılcaz ikimiz diye korkuyorum ben de acil tartı 6ile başlasın diyorum ama bekliycez yapacak bir şey yok. Hem bir haftalık bir şey var zaten 7lere geçmene tatlım . Sende bizle başlasana dukan içmeye

Merhaba arkadaşlar,

ara uzun oldu, sabah foto çekilip takımlara katılmak istedim ama aceleyle yapamadım.
Elhan kaptanım yarın sabah foto atıp takımlara girmeden devam edebilir miyim? Kilo almak istemiyorum, bir an önce başlamam lazım.

Hoş geldin ozim balım. Bugün hazırlığa eklerim seni. Yarın tartı bildirimini bekliyoruz.

7 aylığım ben canım dukan tansiyonumu düşüyor benim canım çok şey dokunuyor bana maalesef tarçın , dalından taze koparılmış ya da tarla domatesi , yeşil zeytin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…