Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canlarım nasılsınız
Pazartesi 82 di sanırım
Bugün 81.
Ben hazırlık grubunda devam edebilir miyim

Teşekkür ederim s i d e l y a ciim.

Boyum 168 canim aslında boyuma göre çok kilon yok diyorlar ama ben çok zayıf olmak istiyorum
Evet kilon ideal aslında ama bende de malesef zayıflık takıntısı var. Hep zayıf insanları güzel bulurdum ama yavaş yavaş geçiyor sanırım bu durum. Önceden 60 61 kilolarda kendimi beğenmezdim. Şimdi 65 kiloda beğenmeye başladım eşime diyorum ki çok zayıfladım yaa şimdi böyleysem 58de nasıl olurum diyorum

Almıyorum iste bana habire ben doğurana kadar anca 60 olursun deyip duruyorsun
Bebeğimm kız kırmak için değildii anca ozaman a kadar gelirsin belkide daha fazlaa verirsin hiç belli olmaxz rastgele bi dedim onu özür dilerim vücut durur birşey olur 1 hafta veremezsin hani anca dedim benim öyle oldu 3 hafta ben 70kiloda kaldım duruldum

Yok kuzu özür dileycek bir şey
Ama sen yine de güzel dileklerde bulun ben kafaya koydum önümüzde ki ay 6'lardayım.

Ben de öyle düşünmeye başladım canım yani hala zayıflamak istiyorum ama 65e indim ya giydiğim şeyin içinde kendimi iyi hissediyorum. Baya zayıfladım diyorum kendi kendime

Ama en azından 60 olayım daha rahat edicem

Kızlar bende kayısı çayı çok fayda etti
Dünden beri içiyorum baya etki gördüm belki faydası okur birisine diye yazıyorum
O bende de müthiş etki ediyor canım ama vucudu dinlendirmek için bir hafta tüm bitki çaylarına ara vermistim ondan bu hafta hiç bir şey içmedim. Yarın itibari ile bende başlayacağım ona ve dukan içeceğine.

Ama sen yine de güzel dileklerde bulun ben kafaya koydum önümüzde ki ay 6'lardayım.
Canım yanlış anlama ben 83 kiloyla ocak ayında diyete başladım o zaman diyetisyenle ilerliyordum. Diyetisyene dedim ki ben her sene diyet yapıyorum artık al ver bu döngüden sıkıldım. Zaman hiç önemli değil 1 sene olsun yavaş yavaş olsun dedim. Öyle de oldu ara verdiğim dönemler inişler çıkışlar oldu. 10 ay olacak 18 kg verdim. Ama ben çok mutluyum.
Kendime çok kısa, diyelim 6 ay gibi bir süre vermiş olsam 3. 4. Ayda bunun olmayacağını görüp demoralize olabilirdim. Demek istediğim şu. Şuan tam kaç kilosun tam bilemiyorum ama kendimize çok yüklenmeyelim vücudumuzu küstürmeyelim o da bizi mutlu etsin

Çam sakızı çoban armağanı gebe kaptanımıza Takım için ne kadar katkı sağlar bilmiyorum ama. Benim için az da olsa her eksi çok güzel
Yaaaa böyle gebe kaptanı görülmemiş vallahii teşekkür ederimm

Bence gayet iyi eksi geldi ben de okadar veriyordum buara

Yokyok 6 lardasın tabii 60 şa gelmek için şubart mart gibi tutabilirizz ben ramazandan sonrabaşladım ama sen benden cok daha iyi veriyorsunn hep takip etcem seni haa

Elhan Canım kaptanım @sibel_84 hariç bizim kırmızı takım bildirimimiz tamamlandı.
Tamam kaptanım. 18 dakikası var. 14.00' te tablolara geçeceğim. Yüzdeleri hesaplamam zaman alıyor bu sürede gelenleri de eklerim.
Eki Görüntüle 3324485
Geçen hafta 65.60
Bu hafta 65.00
Fark -600 Gr
Yüzde %0.915
Jou Elhan
Tebrikler sidoşum.
Canlarım nasılsınız
Pazartesi 82 di sanırım
Bugün 81.
Ben hazırlık grubunda devam edebilir miyim
Maşallah bitaneme Hazirliga alıyorum kuzum seni.
Şaka yapıyor kaptan . ciddi ciddi özür diliyorsun ne tatlısın sen
Ysmnondr canım nerelerdesin merak ettim seni ?
Yasemin nerelerde gerçekten
Bu hafta rakiplige devam mı yenişemedik ya hani o bakımdan dukan mukan ben de içeceğim. Dün sodalarimi stok ettiydim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…