Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kiz tek bende değil aslında bu sinir abimde ablamda erkek kardeşimde hepimizde var bu sinir babadan gelme bisey cidden babamda çok sinirliydi ufakligimdan oyle hatirliyorum ama dediğini yaparım pamuk gbi hafiflerim belki
Aileden gördüklerindende oluyo kuzum normal ya

Canim yetmediğimi düşünüyorum valla artık esim de diyor nasıl yetmiyorsun günde 5 kere büyük abdestini yapıyor yetmesen kakada yapamaz ama aşırı stres oluyorum
Kuzum onun rızkı ona yetiyordur, sakın mama vereyim deme
İçin rahat etmiyorsa sebze filan haşla, püre yap, azıcık evde yaptığın yemeklerden tattır, yeterli
Sakın yetmiyor diye çocuğun midesini genişletme
İlerde o da buraya gelmesin

Devamlı sebze çorbası veriyorum ekmekle canım mercimek corbasidir hep çorba yiyor makarna pirinç falan sevmiyor ev yemeklerinden de tattiriyorum

Kiz tek bende değil aslında bu sinir abimde ablamda erkek kardeşimde hepimizde var bu sinir babadan gelme bisey cidden babamda çok sinirliydi ufakligimdan oyle hatirliyorum ama dediğini yaparım pamuk gbi hafiflerim belki
Amanııın kaç gezo kaç diyesim geldi

Devamlı sebze çorbası veriyorum ekmekle canım mercimek corbasidir hep çorba yiyor makarna pirinç falan sevmiyor ev yemeklerinden de tattiriyorum
Ben bilemedim, çocuklar küçükken herşeyi vermedim, çok yemek seçiyorlar
Kızım ne olsa çatalla ezip verdi, çocuklar çok az yemek seçerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…