Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olsun canım. Birlikte büyürler. Tabi biraz zor olacak hamilelikte küçük bebekle ama mükâfatını versin Rabbim.
Evett herseyin bi zorluğu vardır ne etcen kocamda yardım ediyo sağolsunn kızımda cok huysuz olursa tv açıyorum bu ara napim dikkat etmem lazım

Neyse canım önemli değil
İşe geldim canim kahvaltı da yaptım o nedenle -900 geçerli olsun sagol
Afiyetler olsun

Tebrik ederim harikasın

Tebrik ederim harika vermişsin
Tesekkur ederim canım inşallah haftaya 64u gorurum

Ara ara duruyor şaşırtma tekniği yapacaksın beslenmeni değiştir ara ara.
Zaten az yiyorum daha ne yapayım ki
Teşekkür ederim canım
Canım sonuna gelmişsin zaten haftaya kesin artık 70lerdesin bence bu hafta kurtulacaksın. Ama garantilemek istersen ve kırmak için 1 -2 gün detoks yap canım Tek günde yapsan çok iyi etki ediyor.
İnsülün direncim var canım ilaç kullanıyorum detoksa dayanamıyorum o yüzden
Bazen duraksama olur canım normaldir. Ama bence hiç endiselenme haftaya 70lere düşeceksin inşallah
İnşallah canım

Sütler bolsa o da verirr benimde sütler boll belki ondanda sabit çıkıyorum
Yok kız yetmiyor artık kilosu dusuk çıkıyor devamlı ek öğün veriyorum gunde 5 6 kere yemek yediriyorum kilo alsin diye karisimlar yapiyorum doktor mama icir dedi biberon tutmuyor mama icmek istemiyor mahvetti beni kilo sorunu

Ooyyy kac kiloki 1yaşinamı şimdi benimkide asla biberon almadı emzikte almadı mamalardanda hic sevmedi içmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…