Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne güzel menü canım maşallah . Afiyet olsun.
Vaaaaayyyyyy dönüşüm muhteşem olacak adlı çalışma olmuş harika menü tatlım afiyet olsun

Gel sarilalim

Bana ne küstüm

Gaza getirin beni nolur
gel yamacıma naz etme güzel düşmeden yürü all en güzel gaza getirecek sarki
Aynen abartmamak lazim

Ben içine bir tane de haşlanmış patates koyuyorum yada haşlanmış yumurtanın sarısını :)

Meze tarzı şeyleri bol tutarsan canım birde tavuk Ya da et ve çorba olursa kendin onlardan ye misafire de yanına püre Ya da pilav yaparsın :)
Çorba, patlıcan musakka pirinç pilavı menü canım. Yanina da cacık yaparım. Yarın okuldan geç çıkacağım. Dört buçuk gibi evde olurum.
Seni gaza getirmezmiyiz biz yaaaa hiç bırakmıyorum gece gündüz peşindeyim biliyorsun menünde gayet güzeldi canım. Misafirleride atlatırsan tamamdır kimse tutamaz seni
İnşallah canım. Cuma 73 u görürsem süper olur

Tamamdır yarın öyle yapmaya çalışacağım çok acıkıyorum içim kazınıyor resmen oğlan da sürekli meme istiyor diş çıkıyor yine
Doğru bitanem senin bebeğin de var . İçin kazındiğı zaman proteine yönel . Sebze firinla üzerine tereyağlı yoğurt off off Sağlıkla çıkarsın dişlerini inşallah.

Yumurtalı hiç duymadım patateside ha patatesli köfte var ama o başka bi tarif her yörenin ayrı demkki
Kızlar bir şey sorucam yazarhanim35 sana da . Bu çiğköfte içine böyle yumurta konuluncada gene difrizde saklanıp çıkartılıp yenebilir mi acaba ? Yoksa bir sakıncası olur mu ?
Çorba, patlıcan musakka pirinç pilavı menü canım. Yanina da cacık yaparım. Yarın okuldan geç çıkacağım. Dört buçuk gibi evde olurum.

Canım gayet diyete uygun işte. Pilavı zaten yemezsin tamamdır. Çorba zaten baya tıkıyor insanı üstüne de biraz musakka , cacığıda içtin mi oohhh miss tıka basa doyarsın diyeti bozmadan.
Amin Amin

Yumurtalı hiç duymadım patateside ha patatesli köfte var ama o başka bi tarif her yörenin ayrı demkki
daha kolay şekil almasını sağlıyor canım. Ufak patates , patatesli köfte kadar çok değil

Kolay gelsin canım şimdiden
AAaaaaaaaaaaaaa anamm millet nelerde yapıyo haaa
Ay ben mutfağı çok severim özellikle tatlı yapmayı :) canım sıkılınca gidip su böreği falan açarım

Doğru bitanem senin bebeğin de var . İçin kazındiğı zaman proteine yönel . Sebze firinla üzerine tereyağlı yoğurt off off Sağlıkla çıkarsın dişlerini inşallah.
Bu hafta çok dikkat etmem gerek zaten cumaya kadar mutlaka vermem lazım kaptanımın bana güvenini boşa çıkarmamalıyım

Bence yumurtalı yapılan ve etli yapılan buzlukta difrizde saklanamaz bakteri uretir

Bende öyle canım sıkılırsa yaparım amaa kızıkam tüm gün beni yorduğu için akşam kanepeye yayılıyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…