Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Senin elin pek ciğköfte dolu kızzz hamur makineylemi ediyosun
Hayır elimde yoguruyorum kuzum benim ki bayılıyor çiğ kofteye bi kere fazlaca yapıyorum yenilen yeniliyor fazlasını saklama kablarinna doldurup difrize atıyorum canı isteyince çıkartıyorum sürekli yapmayın diye bu kuzenime çiğ köfte yemek için geldi özellikle attım mikro dalgaya cozdurdum elimde azcık daha yogurdum sıktım yeşillik limon soruyla verdim silip supurmusler
Elinde şekillenecek olan o gizli vücut hatlarını düşün...gerisini boş ver Biz kârdayiz şekerim
Aynen ablacım şuan migdem senn nerdesiiinn diyooo bana

Ay maşaallahhyaaa heryerde farklı tariff var bide seninkine deneyeyim ben versene tarifi aşko

İyi fikirmiş diffirize atmak cozulunce tadında bi değişiklik oluyormu canım

c...diye özellikle yazdım tahmin edilemesin diye. Malum dışarıdan okuyanlar , hayranlıkla takip edenler var. Aaa yaşına başına bakmadan açıkça belirtmiş demesinler diye .
Ne kadar ince düşüncelisin hocam
Kahvaltımıda 11 de ettim cok acıktım
Tazesoğanlı ettim aşırı güzel olduu

Biraz dağıldı ondan yanınca daha çok seviyorum
Eki Görüntüle 3319229
Jou Bu nedir? Güzele benziyor
Bende pirinçsiz yaparım yayla çorbayı kocam pirinçli sevmediği için oluyormuş
Sadece yoğurtla yani di mi?
Bende pirinçli sevmem bi şey koyacaksam yarma koyarım ( aşurelik buğday )
Evet onu biliyorum
Bayağı az yemişsin tebrik ederim
Afiyet olsun canım
Menüm

12:00
Yumurtalı köfte
Marul nane süsbiberi
Salatalık domates

18:30
3 biber Dolma sarma (bulgur ve kırıkmercimekli)
1 kase yoğurt

30 dk yürüyüş

Elhan Beth18
Afiyet olsun

Elhan Beth18

17 Ekim 2023

sabah yok
öğlen 1 yumurta, peynir, labne peyniri, 7 zeytin, söğüş salata, 1 dilim ekşimaya tbe, 1 karabuğday patlağı, incir, 2 kare bitter
akşam etli bulgurlu pazı sarma ve 1 küçük domates dolması, salata, 2 yk yoğurt, 1 tk tahin pekmez

Ay maşaallahhyaaa heryerde farklı tariff var bide seninkine deneyeyim ben versene tarifi aşko
Attım kuzum tarifi
Sagolasin kaptanım

Iyi dayanmissin tebrikler ben olsam zor dayanırım ama mükafatını alacaksın supersin
Aynen onun mutluluğu var yüzümde görende bir yerden para geldi sanar
İyi fikirmiş diffirize atmak cozulunce tadında bi değişiklik oluyormu canım
Dinlenen çiğ köfte her zaman daha lezzetli oluyor tabi tabi oluyor müsait bi zamanında at difrize anı misafir mi geldi yap bi kek çıkar köftenin demle çayını oh mis yada yemekli misafirin gelecekse hemen ortaya başlangıç gibi koy tadı daha güzel oluyor inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…