Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gittiğim yerde rezil ediyordu , öğretmensin utanıyorsun. Bu da epey bir evlenmedi ta ki ben evlendikten sonra evlendi. Bu sefer de çocuklar yüzünden üzmeye devam etti. Yurt dışına gitmelerine bu sebepten izin verdim. Yoksa velayetleri bendeydi. Ben de senin yaşadığın şeyleri tahmin edebiliyorum. Allah dualarını kabul etsin, tamamen kurtarsın seni. Lutfen okuyan herkes amin desin.

Amin canım
En takdir ettiğim kadınlar, yalnız yaşayıp ev geçindiren, çocuk bakan kadınlar
Rabbim hepinizin yardımcısı olsun

Ne hayatlar var rabbim evlatlarını sana bağışlasın yinede çok şükür kıymet bilen çıkmış karşına Allah mutluluğunuzu daim etsin

Heeee amaaann sibosss vallahaa yiycen kalcak midene değermii kalorilere kaçmıyoya sonucta hedefe ulaş yaparizz küflü peynir partisi
Yaparız kuzum
İnşallah canım inşallah. Bazen vucud dirense de. Bizde direniyoruz ona inat.
Biz farklı açlıktan bahsediyoruz galiba, ben 23 gün hiçbirşey yemedim
Nasıl yani onun yaptığı kademeliydi.
Küflü peynir en sevdiğim
Benim de
Aynen
Bitince bi panik oluyorum
Dolaba stokluyorum. Şu an stok durumu iyi
Kizlaarr duyduk duymadıkk demeyinn karnabaharr 1 tabak yemeği 38 kalorii civarındaymis ıspanaktan düşük ben şok
Kaç gündür aklımda. Ama almak nasip olmadı.
Akşama ne yemahhh varrrrrr
Kuru fasulye

Bende menümü paylaşayım
Kahvaltı
2 yumurta
Yarım lavaş kucuklerinden ama
Biraz küflü peynir
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
1 kepçe kuru fasulye
1 kase salata
1 bardak ayran

Yatmadan kayısı çayı içerim kuru kayısı eşliğinde. Erkenden yatarım dün geceden uykusuzum çünkü. Saat 17 de kapadım dükkanı.
s i d e l y a Elhan

En azından yurt dışında eğitim çok kaliteli, olanaklar daha yüksek olacak. Onlara burada verebileceğinden daha iyi şartlar vermiş olacaksın böyle düşün onun için vicdan azabı çekme. Çok zor bir karar ve süreç ama bu geleceklerini kurtardı diye bak canım.
Kizlaarr duyduk duymadıkk demeyinn karnabaharr 1 tabak yemeği 38 kalorii civarındaymis ıspanaktan düşük ben şok
Öyle canım. Dediğim gibi lahana ve kerevizde öyle
100gram karnıbahar 24
100 gram lahana 24
100gram kereviz 42 kalori
Amin canım
En takdir ettiğim kadınlar, yalnız yaşayıp ev geçindiren, çocuk bakan kadınlar
Rabbim hepinizin yardımcısı olsun
Evet o kişi beniiimmmmm. Valla bu konuda mütavazi olamıycam kendimle gurur duyuyorum. Kızım anasınıfındayken bir resminde beni süper kadın yapmış. süpermeni uçarken çizmiş ama kafası ve saçları ben kendinle gurur duymalısın dediğim ilk andı o . çok mutluyum ona böyle huzurlu sadece ikimizin olduğu bir yuva kurabildiğim için. ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…