Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah beri nerdesin loooo
SAğoll aşkoo
Kız buralardayım evi toparla çamaşır attım o bitti kurutmaya at evi topla süpür çamaşır katla kahvaltı hazırla anca yetisiyom😅😅😅
Rahatsızlandı biraz konu açtım ama işte
Bakarım şimdi cnm
Evet aşko bi hayırlı olsununu alırım😂😘
HAYIRLI OLSUN BEBEĞİMM🤩🤩
Afiyet olssuuuunnn 😘😘😘 bende yumurtamı yedim tb ekmeğimle beraber bol yeşillikle 😍
OHH YARASINN BOL EKSILI

20231017_121625.jpg

Kahvem 🩵

Yağız uyandı . Onu uyutmaya çalışıyorum şimdi de. Benim de aklıma düşündünüz.neyse ödül olarak yaparız ben 68 e düşünce yaparım. Sende belirle bir kilo.
Bende tartıda 82yi görünce diyete başlayan biri olarak 72yi görünce tam tamına 10 kilo vermiş oluyorum ve o zman bunu yiyim demiştim. Hakettik deyip mutlu mutlu yicez o yumurtalı köfteyi :KK5: sonra 4-5 kilo daha verip 68leri de görünce ruhen asıl rahatlamam o rakamı görünce olacak sarma ödülü vereceğim kendime menülerde okudukca canım çeken 2 şey 🤤 başkada canım bir şey çekmiyor şükür 🙏🏻 ama ben öyle durduk yere yok bugün cumamış,cumartesiymiş diyip yiyemem canım bekliyorum senin gibi bende :KK5:
Offf ne kadar lezzetlidir o...:bicak:
Sorma sorma 🙈 şu kaçamakların adını yazmasalar keşke kaptanım ya sonra burda kaç kişi can çekişiyoz :ruh:
Sibelcim ben de Ceylanpınar' da görev yaptım. Viranşehir' le ilgili bir anım var. Boşandiktan sonra Urfa'ya tayin istedim çıktı.
Niğde'den Mardin otobüslerine bindim direkt Ceylanpınar' a otobüs yoktu sene 2006. Otobüs beni Viranşehir'de indirdi oradan aktarma yapacağım sabah saat 05.00 gibi falan. Otogar falan yok yol üzerinde indim hava karanlıkla aydınlık arası bir şey. Etrafa baktım bir çay ocağı açık ama nasıl korkuyorum bir Allah'ın kulu yok. Çay ocağına yaklastim içeride arkası dönük bir kadın var ohhh dedim biraz rahatladim. Bir ben varım bir kadın bir de çayci . Minik kürsülerden birine oturdum. Mis gibi çay kokusu geliyor. Çay istedim c......mi yaktım bacı diye bir sesle başimi kaldırdım bana dönmüş pala bıyıklı bir abla ...:eek:Baş örtülü , uzun elbiseli bir adam . Orada erkekler böyle giyiniyormuş . :skandal:Sonrasi sıcak bir muhabbet....:KK68:
Sen de benim gibi bekarsın o zaman :KK19:
Ben de ayrıldım. Bekar anneyim canım. Anne kız iki kişi yaşıyoruz evde 😊🌼
Zamanında bişeyleri protesto ederlen öyle sanılmam(erkek) çok ironiydi nedense.
Sıradan bir nicke bile erkek zanneden direk söyleyen bir şahıstı sadece.
Bir mesajda bu kadar enerji verilebilirmi hiç sanmam.

Çok teşekkür ederim güzel ekürim çıtırım :KK200: :KK74:
Canım seni kırmak istemem. Düşündümde zaten hayatta bir çok şeyle uğraşıp kafa dağıtmak ve bir birimize fayda sağlamak için şuraya giriliyorken , kötü hissettirecek bir söz söylemek doğru ve bana yakışan bir davranış olmaz. Kendimide eleştirdim ve Sırf bu yüzden doğru bulmadım kendi eleştirimide onun için seni kırdıysam yada kötü hissetmene neden olduysam özür dilerim. 💐😇

Bende tartıda 82yi görünce diyete başlayan biri olarak 72yi görünce tam tamına 10 kilo vermiş oluyorum ve o zman bunu yiyim demiştim. Hakettik deyip mutlu mutlu yicez o yumurtalı köfteyi :KK5: sonra 4-5 kilo daha verip 68leri de görünce ruhen asıl rahatlamam o rakamı görünce olacak sarma ödülü vereceğim kendime menülerde okudukca canım çeken 2 şey 🤤 başkada canım bir şey çekmiyor şükür 🙏🏻 ama ben öyle durduk yere yok bugün cumamış,cumartesiymiş diyip yiyemem canım bekliyorum senin gibi bende :KK5:

Sorma sorma 🙈 şu kaçamakların adını yazmasalar keşke kaptanım ya sonra burda kaç kişi can çekişiyoz :ruh:

Sen de benim gibi bekarsın o zaman :KK19:
Ben de ayrıldım. Bekar anneyim canım. Anne kız iki kişi yaşıyoruz evde 😊🌼

Canım seni kırmak istemem. Düşündümde zaten hayatta bir çok şeyle uğraşıp kafa dağıtmak ve bir birimize fayda sağlamak için şuraya giriliyorken , kötü hissettirecek bir söz söylemek doğru ve bana yakışan bir davranış olmaz. Kendimide eleştirdim ve Sırf bu yüzden doğru bulmadım kendi eleştirimide onun için seni kırdıysam yada kötü hissetmene neden olduysam özür dilerim. 💐😇
Aynen canım. Arada bozdugum olmuyor mu oluyor. Ama geneli dikkat ediyorum. Okul yemeği oluyor ona göre dengeliyorum. Başka programlar oluyor bir şekilde ayarlıyorum.

X