Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen bana yorum yaptınmı yemağimi benmi kaçırdımmpüü sanaaa herkese yorum etmiş ama benim etiketimi görememiş
Kızzzz nasıl karışmış o oraya yaaaa Aaaa aşk olsun bana yaaaa nasıl görmem
Çok güzel menün canım afiyet olsun
Bulgur pilaviiiiiiiiii
Be korktum artık bulgurdan tabakla yiyen bile bana kızıyor ondan bari kızın ki kaşıkla dedim yardım ediyim derken suçlu duruma düşüyorum korkuttular beni artık karşmıyorum pilavlara en son benim durum o zaman ben almayayım alanada mani olmayayım oldu
Kahvaltı

3 yumurtadan bol peynirli, pastırmalı, susamlı, çörekotu omlet
Kaju, marul

Akşam

Kerevizli barbunya
Salatalık
1 avuç çekirdek içi

Elhan , blonde ambition
@s i d e l y a , @Ysmnondr
Şahane canım Menü çiçek

Bidaha olmasınn

Aç mı kalıyım beeeenn
kız biz burda kaç gece açım açııımmmm diye diye uyumadık mı ? sen onları ne sandın burda değişik bir aksiyon yaşamak için mi aç kalıyoruz diyet dediğin böyle bir şey , açlıktan ölmek var dönmek yok
Kız sen ne zaman gaza gelecemsin artık bak ben 79 küsür ile geldiğimde sen 78din. Şuan ben 76ya kadar indim , sen 79sun bu işte bir terslik yok mu sence ? Herkes gidiyor aya sen kaldın yaya

Açım acccc

Hahahahahaa vallahii sonra üzülüyorum diyo hep ben ne aç kaldım yaa ahh ahh suan acıktım ama yemeyecem

Hahahahahaa vallahii sonra üzülüyorum diyo hep ben ne aç kaldım yaa ahh ahh suan acıktım ama yemeyecem
Valla ben de hiç kaçamak yapmadım daha sıfır canım bekliyorum verdiğim 5-10 kilo falan bir şey olsun anca öyle ödül diye bir gün yerim diyorum kuzum daha canım çeken hiç bir şey tatmadım bile. Bu gün özellikle canım bir tatlı çekti adını vermiyim sizinde çekmesin valla arkamı döndüm bakma dedim kendime Mutluluğa giden yol burdan geçiyor yapacak bir şey yok. Yersek sonra daha çok üzülürüz.

Mutluluğa giden yol aç kalmaktan geçiyor

Canımmbende öyleydimm bi 10kilovereyim ödül yaparım dedim hiç ödül etmedim dediğin gibi verene kadar çabaladım şuan çok çabalamıyorum ama acelede etmiyorum veriyorum yavaş veriyorumm sende öyle olacaksınbenimde buzlukta tatlı vardı kocama çıkardım dolaba git gel bakmaktan tatlı görüyordum ensonda dolaba giyemediğim donumu yapıştiracam

Mutluluğa giden yol aç kalmaktan geçiyor
Evde bu cümleyi bol bol tekrar edelim demi hocam
Ahaaa haaaaa çok iyi yaaa buz dolabına giyemediğin donu yapıştîrma fikrine bittim

Bu hafta vericem

Bulgurun şakası yok tatlım. Gözümüzün yaşina bakmıyor. İki en fazla üç kaşık sıkıntı yapmıyor ama dört veya bir tabak tehlike

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…