Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kolay gelsin benimde temizlik yapmam lazım ama eriniyorum
Ben evi sil süpür yaptım. Kızımın n sesi ile okuması vardı bir kere de onu okutturdum. Şimdi otursun kendi başına okusun. Küçük bir valiz hazırlamam lazım. Birazda ütüm var onu da halledersem ohhh değmeyin benim keyfime.
Aslan rakibim sibel_84 şimdi evini temizliyor benim dolapların başi kel mi karnı domestoslu tişörtümü bulup giyeyim ya Allah bismillah iş yapın iş sayfayı çogaltmayin hadi
Bitirdim sayılır ben temizlik işini hocam
Kuzum şunu son bir haftada yaşadıklarımdan yola çıkarak söylüyorum. Herşeyin başı sağlık. Sağlıklı olunca kilo zaten kolay gidiyor. Vücudumuzu dengelememiz lazım
İnşallah sen de sağlıklı bir şekilde kolayca kilo verirsin.

Geçmiş olsun blonde şimdi nasıl bacağının durumu ? Ödem yağdan daha çabuk gider diye biliyorum inşallah en kısa zamanda eski kilona dönersin

Bitirmişsin neredeyse işleri abla ben daha devam

Yav hem mantı çekti canım hem şalgam hemde simit karnımın guruldamasindan dolayı uyuyamıyorum da neyse yarın sabah güzel bir kahvaltı edeyim bende nazım zaten tek öğün besleniyorum
çok özür dilerim benim dün tembel gunumdu yemek hazırlamak hiç içimden gelmedi o an ne varsa onu yedim tek öğün yapabiliyorsan çok güzel

Kızlar size birşey danışmak istiyorum. 1 bucuk aydır multivitamin tarzı birşey kullanıyorum. Kendimi çoj iyi hissediyordum. geçen hafta genel bir tahlil yaptırdım. D ve b12 vitaminim alt sınıra yakın çıktı. Doktor ek olarak b12 ve d vitamini verdi tekrar. Ama nedense aşırı bir halsizleştim. Başım ağrıyo heryerim ağrıyo kolum kalkmıyor. Bunlara başladıktan sonra oldu sanki: bunlardan mı kaynaklı desem tam tersi olması gerekmezmi. Yoksa hastamı olucam acaba

Hahahahaha migros şaşırdı artıkk millet diyete giriyorr

C
CAno insan neye nasıl diyet edeceğini şaşırıyor belki kendimiz bazı şeyleri yanlış yapıyoruzdurr ama diyetisyene gitsek emin ol bunu yasamayızz

Evett haklısın 1kilo bile iyidirr ama bi bakıyosun 2güne şişiyorsun herşey farklı oluyorr

Tatlım her birimizin ayrı bir şişkoluk hikayesi var. Seni çok iyi anlıyorum. Sağlıklı beslenme, ruhen dinginlik ve fiziksel aktivite benim gördüğüm tek çözüm yolu. Sağlık sorunları olduğunda bunları uygulamak biraz zorlaşıyor sen örneğinde gördüğümüz gibi. Nasıl ilerlersin bilmiyorum belki doktor desteğine ihtiyacin var. Bir şekilde çözüme ulasmani dilerim. Bizim birlikteligimiz profesyonel bir yardım elbette olamaz ama en azından yaslanacak sanal bir omzun varlığı , bir iki umut verici cümle şifa olur.

Kizzzyok biliyorumm o anlamda dedim sacmalamaa beee ben yanliş anlamamm beni gaza getirmenizz dileğiylee

Moralimiz yüksek bebeğim yatirmadi enerji
Sabah baktım menopozdaşim Nergis 35 var ondan sonra ışığı gören geldi
Enerji bitmez bizde erkenden kalkar guruba kalk düdüğünü ilk biz calariz
bende kalkıyorum abla çamaşır sulu tişörtümü giyip
Ayy kıskandım bak simdi
Ohhhh
Hayalcim silme suyunun içine bir yemek kaşığı yumuşatıcı bir de bulaşık parlatıcısı koy...farkı gör. Hadi güzel kokmayan odamız kalmasın
Ellerimize sağlık.
Vallahi kıskandım yarın bende bi misler gibi kokutayim evi

d ve b12 eksikliği de halsizlik yapar ama şu an covid eris varyantı sıklaştı. çok kişi hasta. dikkat et canım hastalık da olabilir.
D ve B12 olarak ne kullanıyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…