Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amin cnm inşallah

Vay vay vayyy cumartesi kahvaltısı aşık oldumm neler var böyle ekmeklerin üstüne gı
Aşikkk oldummm beaa repligi geldi aklima mantarli kapya biberli yumurta ile omlet yaptım tam buğday ekmeğinin üzerinde o var diğerinde labnee peyniri ceviz corekotu mevcut efenim tek öğün besleniyorum ya kahvaltım çok gibi görünen bilir çok mu kiz

Tek öğün bide öglene cok iyi aşkoo 2 öğün toplamı gibi düşün bu menüyü akşama hicmi acıkmıyorsunki birsey iciyormusun

Tek öğün bide öglene cok iyi aşkoo 2 öğün toplamı gibi düşün bu menüyü akşama hicmi acıkmıyorsunki birsey iciyormusun
Kız içmez miyim iciyorum kiraz sapı çayı kayısı yeşil çay Türk çayı Türk kahvesi sade soda sakız atıyorum ağzıma yada baktım enerjim çekiliyor iyice 1 tane yulaf bar yiyorum denge durumuma göre yönetiyorum kendimi aslında ha bide suyumu ihmal etmiyorum

Cokgüzel bitanemm bugüb iyice koru yarın az ve öz yersin annende korumuş olursun açkarna maydanoz salatalık suyu edersen kilonu korumuş olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…