Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar bu hafta daha farklı bir liste deniycem bu hafta 2 kilo verme hedefim var ve rahatlıkla verebilirim diye düşünüyorum aaayyy çok motive ve çok hırslı başlıyorum bu haftaya
ben de bu hafta eksi gelicem Allahın izniyle. yarından itibaren düzgün besleneceğim. tamam artık cıssslara

Geçmiş olsun kaptanım inşallah bi an önce atlatırsın
İnşallah atlatırım ama geçecek gibi değil
Geçmiş olsun kapattım dikkat et kendine
Sagolcanim
Hayirli olsun kaptanım
Sagolasin canim
Güzel menü olmuş afiyet olsun
Ellerine saglik hocam. Hepimize hayırlı olsun hepimiz kilo verelim
hahah güzel rakip olur benden
Evet baya iyi veriyorsun kilo hem de menülerinde iyi
Hahaha
Allah şifa versin canım
Kızların bana emanet
Yandım ben şimdi ama benim kızlarım sana uymaz merak etme
Canım cuma günü rehavetine veriyorum hafta sonu ve önümüzdeki hafta menülerin daha iyi olacağına eminim
Sanki tantuni Dürüm biraz fazla olmuş gibi
canım çok geçmiş olsun.
Sağ ol canım Teşekkür ederim
Ben bu menüyü Görmedim duymadım bilmiyorum haftaya tam gazla başlıyoruz

Kızlar günaydın Bugün hala hastalığım geçmedi ama size yazmaya devam edeceğim arada ve akşam 11 kişilik menü hazırlamam lazım Bir sürü misafirim gelecek Allah bana yardım etsin inşallah siz menülerinize dikkat etmeyi unutmayın önemli olan sizin kendinizi iyi hissetmeniz eğer arada atladığın kişi varsa kusura bakmasın hepinize bakmaya çalıştım

Böyle bir kaptana maşallah denilir.
Kolaylıklar seninle olsun kaptanım.
Hazırlığa geçmeden güzel bir bitki çayı hazırla kendine. Balli zencefilli limonlu olabilir veya başkası.

Günaydın kaptanım hasta hasta Allah kolaylık güç kuvvet versin sana canım merak.etme kontrolü elden bırakmayacağız

Bende akşam evime döndüm ben kardeşim dahi olsa başkasının evinde wc ye giremiyorum psikolojik olarak çıkamıyorum ve hopp geldi geldi kabizlik limonlu suyumu içtim şimdi evde ne bulduysam cayi kaynatiyorum mısır püsküllü kiraz sapı kekik kahvaltı öncesi içerim masalahhh takımlar çok iddialı aaaaa geri kalmamam lazım degilmi herkez 3 kilodan bahsediyor ben 1 Bike versem iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…