Popüler Konu LenaG ile MasterFit

tatlım ben de aynı durumdayım. bıktım, usandım, bezdim, yıldım.... hevesim, azmim herşey gitti ama hala buradayım. minik bir umut beni buraya sürüklüyor. burayı bırakırsak daha yukarı çıkar ibre. bak ben de geldim beraber birşeyler yapmaya çalışacağız.

En büyük kaptan bizim kaptan
Teşekkür ederim canım Ellerin dert görmesin.
Takım seçmeleri bitince bir rahatlama geliyor bana

Bulguru ekmek yerine alıyorum. Faydalı karbonhidrat.
Bu hafta ben azıcık kabızım vardı ve son 2 gün acıcık açıldı sanki. Yürüyüş yapınca. Umarım öyle yani.
Öyle ama karbonhidrat oranı yüksek olursa kulo verme çok yavaşlıyor canım . İyi kilo verenlerin listesine bakarsan karbonhidrat hiç yok gibi yani hafata da 1-2 gün dışımda bence o grup karbonhidrat kilo verimini engelliyor. İyi kilo düşüşü için sebzeden aldığımız karbonhidrat yeterli. Tabi ki sen bilirsin ama ben sen daha iyi bir sonuç almak istediğin için ve cuma tartıda mutlu ol diye söyleme gereği hissettim yoksa tabi ki sen bilirsin. Tercih senin ama dayanabilirsen bari 1 hafta dene derim.

Kızlar izninizi isteyebilir miyim? Öyle hastayım ki telefona bakarken gözlerimden yaşlar geliyor. Burnum desen aynı. Dinleneyim biraz nasıl olsa seçimleri yaptık. Bomba gibi bir haftaya hazırız. Sakin kaçamak yapmayın. Sadece inanın kendinize ve güvenin yapacaksınız biliyorum. Kırmızı gullerimi opuyorum. Hepinize iyi geceler diliyorum

Geçen hafta da 1.3 kilo verdiğimde menüm böyleydi.

Menüm

12:40
2 haşlanmış yumurta
9 zeytin
Salatalık

19:30
1 porsiyon taze fasulye
1 porsiyon bulgur pilavı
Az çılbır
1 kase yoğurt
1 avuç süsbiberi

30 dk yürüyüş

Elhan Sidelya
Alkrepcim kaptanımizi @ bu isaretten sonra harfleri birer boşlukla yazıyoruz. s i d e l y a
Takıma başka kaptan transfer etmişsin
Geçen hafta bulgur kilo vermeni yavaslatti diye bir teorim var. Bu hafta hiç yememeyi deneyebilir misin kuzum. Dün kisir da vardı sanki. Emin değilim.

Afiyet olsun.

Hafta sonu ciss kotani kullandın. Ek kota bir dahaki cumaya kadar dolmuştur.
Kullandım hocam
sibel_84 o harika sporların menülerin bir karşılığı olacak , o eksiler buraya ge le cek
İnşallah ssidelyam
İlk defa mavi takimdayim. Bismillah deyip başlayalım

Kıyamam kaptanım. Çok geçmiş olsun. Bana deseydin seçmeleri yapardım bilmiyordum hasta olduğunu. Heyecanı yaşamanı istedim o yüzden çok da karışmak istemedim bir ara çocuklarla ilgileneceğim dediğinde. Takım bana emanet ben ilgilenirim. Gidip yağlı sopami alayım. İlk gün korkutayim da kacamaga dönüp bakmasinlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…