Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bu hafta çok hayal kırıklığı yaşadım. Neden böyle oldu diyip duruyorum sabahtan bu yana
Canım bulgurun etkisini daha önce Elhan ve bir kaç kişi daha söylemişti ve bizlerde bir defa yemiş olmaya rağmen bile olan etki bu. Sen 3-4 gün üst üste her gün menünde mercimeli bulgur vardı. Heleki dün dü galiba hem mercimekli bulgur , hem kısır iki bulgur birden aynı günde açıkcası ben senin eksi gelmene bile şaştım yani ben kesin artı gelirdim o şekilde. Bence bu hafta hiç bulgur kullanmamayı bir dene bak gör senden bu hafta bomba gibi bir eksi nasıl geliyor.

Aaaaa böyle besamelli kereviz falan ilkkez görüyorum bu nedir

blonde ambition
Ysmnondr
sibel_84
Lavinia_98
gezegenfeza
Ellssa
Efenin_Annesi
TemelinSafinazi
askrhpozitif

Mavişlerimm tekrardan takımıma hoşgeldiniz
Çok verimli bir hafta geçireceğimize can-ı gönülden inanıyorum. Hergün mutlaka menü su spor bildirimizi yapmanızı istiyorum sizden emin olun çok önemli..Ve olabildiğince aktif olmanız. Bu haftayı aktif geçirin ve hafta sonunda etkisini görün diyorum
Önümüz hafta sonu, dikkatli gecirmekte fayda var biliyorsunuz. Hepinizi kocaman öpüyorum ve menülerinizi bekliyorum(menü paylaşanlar mesajımın bu kısmını önemsemeyebilir)

Elhan buyrun inci gibi takımımız efenim

Bulguru ekmek yerine alıyorum. Faydalı karbonhidrat.
Bu hafta ben azıcık kabızım vardı ve son 2 gün acıcık açıldı sanki. Yürüyüş yapınca. Umarım öyle yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…