lekeler var anlayamadım

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
5haftalık hamileyim eşimle ilişkiye girdiktensonra leke geldi bayağda çok geldi kanada benziyodu şuan bişey yok sizce neolabilir düşük nasıl olur

canım dr bu konuda bilgilendir hemen.aynı durum bendede vardı.6 haftalıkken ilk olmuştu.tam bitti dedik herşey normaldi fakat 10 haftamda ilişkiden sonra yine geldi lekelerim.tabi dr görüştüm kontrollerimi aksatmadım allahaşükür bebeğim iyi.şimdi 21 haftadayız canım ama muhakak dr haber ver.ve git baktır.leke ne kadar küçükte olsa farketmez bu bir düşük tehlikesi olduğunun belirtisidir.ama birde dr lar kırmızı kandan daha çok korkuyorlar.kahve olan lekeler genelde küçük damarların genişlemesinden kaynaklanıyor.inşallah herşey yolundadır canım sters yapmamaya baka ama dr görüş....

canım bende 5 aylık falan hamileyim bu lekeler normalmiş benim doktorum fazlalaşmadığı sürece normal dedi.sakın korkma canım.:):)

içini ferah tut canım hamile değilim bilmiyorum ama bence normal.ben düşük yaptım çok ağrım olmustu bence düşük değil canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allah

pardon ben 5 aylık hamişim demişim.ama 5 haftalık hamişim yanlış olmuş kusura bakmayn.:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…