lekeler için çözüm

pelinbb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
579
-3
Kızlar bende sivilce şeklinde olan kıl dönmesi ve bir kaç tane izi vardı bir haftadır her gece yatmadan madecassol krem kullandım nerdeyse hepsi geçti bir kaç gün daha sürersem hiçbişey kalmiycak hepinize öneririm

canım benimde bacaklarımda leke ve sivilce gibi şeyler var ben batıkları çıkartmaya çalıştım ve yara oldu bu krem banada iyi gelir mi sence ve son durumun nasıl düzeldi mi baya bacakların ?

tatlım bence banyoya girdigin zaman bolca sıcaksu tut kese yap peeling özelliği olan duş jeliyle masaj yap sonrada nemlendirici bir vücut losyonun sür miss gibi olur bişi kalmaz ama kese çok önemli

canım benimde bacaklarımda leke ve sivilce gibi şeyler var ben batıkları çıkartmaya çalıştım ve yara oldu bu krem banada iyi gelir mi sence ve son durumun nasıl düzeldi mi baya bacakların ?

bence iyi gelir canım ben yazın kullanmıştım kremi şimdi bacaklarımda hiçbişey yok ama nemlendirici sürmekte önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…